Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdem fel adni. ötletek?

Kezdem fel adni. ötletek?

Figyelt kérdés
sok a problémám nem akarok bele menni de annyi a lényeg hogy anyám apám naggyából szarnak ránk nincs iskolai végzetségem folyamatossn basztatnak nem tudom mt tegyek de öncsikosságon gondolkondom és nem tudom mit tegyek de ndm tudok mit tenni ugyhogy offolom az életet
2018. márc. 8. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudnál mit tenni, csak meg kell látnod, hogy mit és hogy.


És nem azt kell mondogatnod, hogy nem tudsz mit tenni... kevésbé dekadensen hozzáállni sokat segít.


Amúgy ingyenesen hívható a lelkisegélyszolgálat.


Bizonyára fiatal vagy, előtted az élet és nem látsz tőle semmit.


Az öngyilkossággal csak kibszol mindenkivel... magad körül, és saját magaddal legfőképpen...

2018. márc. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy élet van, neked még hosszú lehet. Különben megdglesz és felzabálnak a férgek és elporhadsz totál értelmetlenül.
2018. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ne haragudjatok de nem győztetek meg még mindig nem tudom mi legyen de amúgy próbáltam már öncsi lenni de csak a báttyám miatt nem tudom megtenni ha ő nem lenne már megtettem volna igazából tudom hülység ilyesmit kérdezni de mi a leghatásosabb módszer megölni magam?
2018. márc. 10. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Most miért kérsz segítséget? Hogy ötleted adjunk hogy mit csinálj hogy jobb legyen, vagy hogy ötleted adjunk hogy hogyan öld meg magad? Jó lenne eldönteni, mert annak hogy ,,öncsi" akarsz lenni annak semmi értelme.
2018. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem csak segítséget kérek, ötleteket vagy valami...

tudom hogy én vagyok a hülye meg nagyon lusta de én nagyon szivesen mennék kosarazni focizni stb de egyedül nem akarok és eggyik barátom se jön velem ha már erről van szó akkor nem akartok kosarazni vagy valami szivesen megyek am 17 éves vagyok.... általában amikor felidegesítenek akkor jön az a gondolat hogy csá

na akinek van kedve valamit sportolni az irjon privit vagy irjon ide tök8

2018. márc. 12. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!