Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a büntetés azért, ha...

Hazzard kérdése:

Mi a büntetés azért, ha valaki külföldön lakott de haza költözott, és még mindig onnan kapja a penzt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam pénzt, miután hazaköltöztem, de nekem továbbra is élt a munkaviszonyom. Kicsit kifejtenéd? Úgy kap valahonnan fizetést, hogy már nem dolgozik ott? Ha kiderül, vissza kell fizetnie.
2018. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat a gyerektartast kapja az anyja a gyereknek, a gyerek meg a gyakorlati pénzt kapja az allamtol
2018. márc. 13. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert az apa külföldön van, és onnan utalja a Magyarországon élő anyának a gyerektartást, nem jár büntetés. A gyerektartást megítélték, az jár, függetlenül a szülők lakhelyétől.

A gyerek gyakorlati pénzes részt sajnos nem értem.

2018. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gyerek tartast akartam irni hanem gyerekpenzt. Na szoval a gyerek kapott penzt az allamtol hogy oda jart suliba de meg mindig kapja
2018. márc. 13. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Remek! Nem tudjuk ország nem tudjuk jogszabálya alapján nem tudjuk milyen címen kap a gyerek pénzt.

Mégis mit írjunk erre?

2018. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legvaloszinubb, hogy hazakoltozeskor be kellett volna jelentened ezt es akkor nem kapnad. Ha kiderul, akkor valoszinuleg vissza kell fizetned kamatostol, talan meg buntit is kell fizetned, es eleg konnyen be tudjak hajtani itthon is.
2018. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A gyerek adott nekem joszivvel pénzt es az annya rajtam koveteli vissza. Nem en csalok. Az annya fenyeget hogy fel jelent
2018. márc. 14. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja varj, a gyerek tovabbra is kulfoldon el es ott kapja a penzt? Akkor nem szoltam.
2018. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!