Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kapok díjat Wattpad-on?

Hogyan kapok díjat Wattpad-on?

Figyelt kérdés

Néhány hete elkezdtem írni egy könyvet ami elég sikeres lett. Néha kiad olyant hogy:


#242🏆 ifjúsági irodalom



Nem igazán értek még annyira a wattpad-hez. De látom hogy néhány embernek néhány sztoriában ki van írva hogy díjat nyert.

Lehet hogy én ks nyertem díjat már csak nem vettem észre mert nem tudom hogy működik vagy hogy vam ez kiírva?


És mire utal ez a "#241🏆 ifjúsági irodalom" kifejezés?

Előre is köszi a válaszokat



2018. márc. 18. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A szám azt mutatja, hogy az adott kategória toplistájának hányadik helyén áll a könyv. A listát magát ha jól tudom nem tudod megnézni, csak a könyveknél írja ki az "állást".

Díjat pedig személyektől kaphatsz, úgy hogy a saját díjukban téged neveznek meg díjazottnak. Szinte mindig megjelölnek benne, de ha mégsem, akkor üzenetben értesítenek. Szóval értesítést kell, hogy kapj róla. :) Remélem nem írtam túl zavarosan.

2018. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! <3
2018. márc. 19. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!