Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki elkezdi kipróbálgatn...

Ha valaki elkezdi kipróbálgatni a különböző kábítószereket, mekkora az esélye, hogy nem tudja abbahagyni?

Figyelt kérdés
Van egy olyan pont, amikor kielégitjük a kíváncsiságunkat és megszűnik az a vágy, hogy valmi intenzívebb élményt keressünk és egyre többet akarjunk? Melyik az a szer, amit semmiképpen sem érdemes kipróbálni?

2018. márc. 24. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:

jaj, hányszor hallottam ezt a mondatot :) meg kell tanulni használni. na, ezt nevezik függőségnek. máskülönben fel sem merülne benned, hogy kiírd, hogy letedd, vagy a dac, hogy nem kell azt letenni, csak kezelni.

ameddig Te nem akarod, addig nem lesz jobb. én most elhatárolódok ettől ah egésztől.

majd idővel, amikor tiszta leszel, remélem eszedbejut ez a kérdés, és visszaolvasod. én azért drukkolok neked.

2018. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:
Majd megtanulom használni és beépíteni a hétköznapokba... És akkor nem lesz semmi probléma.
2018. ápr. 21. 10:06
 53/79 anonim ***** válasza:

1-2 hónapig.

Utána emelni kell majd az adagot.

Szerinted, ha idáig 100-ból 100 embernek problémái voltak ebből, akkor majd pont neked nem lesz?

2018. ápr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:
Majd kiderül. Egyébként ma sztornóztam a két hetet...
2018. ápr. 21. 11:01
 55/79 anonim ***** válasza:

Kár.

Innen kezdve akkor a lejtő jön.

Majd írd meg 6 hónap múlva, hogy hol tartasz.

2018. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 A kérdező kommentje:
Nem! Nem így lesz...
2018. ápr. 21. 13:44
 57/79 anonim ***** válasza:
51%

Azért mondom, hogy majd írd meg.

Mi itt leszünk. Te hol leszel?


Még egy lehetőséged van: ha MOST felhívsz egy anonim lelkisegélyt. Ha elmész gyógykezeltetni magad, akkor MOST még van esélyed.

De CSAK akkor, ha TÉNYLEG elmész!

Ha majd holnapután hívod fel őket, vagy azt mondod, hogy majd akkor hívod, ha súlyosnak érzed a helyzetet... na, EZ NEM MŰKÖDIK. Mert akkor már nem hívod fel őket.

Most, vagy soha.

2018. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ertem amit irsz, tamogatlak is benne, de engedd meg, hogy segitsek. Irj nekem privatban arrol, hogy mit hasznalsz. Lehetoleg jobb lenne, ha csak egyfele szert hasznalnal. Ebben az esetben valoszinuleg ossze tudok neked allitani egy tervet arra vonatkozoan, hogyan adagold. (Tolerancia, felezesi ido..stb) Viszon! Ez csak egyetlen esetben mukodik: atkozottul nagy akaratero kell hozza!! Ha nem birod ki legalabb egy hetig, vagy ketto, hogy ne szedd, nem fog menni!! En is most fejeztem be a tiszta hetemet, mert ahogy irtak emelni kell az adagot, ha folyton szeded. Ha nem tudsz meglenni nelkule nehany hetig, en se tudok segiteni! De elarulhatom, hogyan birtam ki en. Azt mondtam magamnak: akkor is vegigcsinalom tisztan, ha beledoglok!!

Ez a kulcsa, s mint lathatod, meg is csinaltam. Erosodtek a manias tuneteim(mar 2 honapja fennallnak), az obszessziv kompulziv zavarom tunetei is, jottek pluszba elvonasi tunetek, es megcsinaltam! Cseszett akaratero kell hozza, es eskuszom, hogy letenni en sem tudnam! Fuggo vagy, ahogyan en is, de amig nincs benned akaratero, soha nem fogpd tudni kontrollalni! Csak akkor tudom elkapni a kezed, ha lepes vagy barmikor vegigcsinalni a tiszta hetet. Anelkul nem megy. Ez olyan mint egy orult, veszett, vad kutya! Ha egy spargaval kikotozod, eltepi a spargat, es elrohan, elpusztit mindent, orjong! De ha vaslanccal kotod ki, es a lanc talpat betonnal ontod ki, akkor a helyen marad az az allat, ha beledoglik sem szabadul! Es az akaratero a madzagod vastagsaga. #tapasztalat

Egyebkent csak jelzem, mindezt 17 cseszett ev alatt megtanultam, s en bizony meg is tettem mindazt, amit megkovetelt tolem a kontrollmaniam. :/

2018. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:

Még mindig felhívhatsz egy segélyvonalat.

Ha magadtól nem tudsz kimászni a gödörből, attól még segítséggel sikerülhet.

2018. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 A kérdező kommentje:
Ma újra startol a két hét... Most már tényleg kiszállok, ha minden jól megy végleg... Szép volt, jó volt, viszont elég volt! NEM kell ez nekem...
2018. máj. 11. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!