Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Szerintetek ez nagyon gáz? Történt veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhanyoztam és mostam a hajam. Szeretek táncolni, ezért természetesen még a zuhany alatt is kicsit táncikáltam. Amilyen szerencsétlen vagyok sikerült megcsúsznom. De sajnos nem csak kicsit megcsúsztam, hanem konkrétan kiestem a kádból, úgy hogy a függöny leszakadt, a zuhanyrózsát kitéptem a falból és a wc deszka is letört. Természetesen úszott az egész fürdő és kék zöld lett a karom. A nagy zajra az egész családom bejött. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

2018. márc. 25. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Youtube tele van hasonló videokkal. Írd be epic fails és találsz párezret. Jó nevetést!
2018. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
:D Bocs, hogy nevetek, de vizuális típus vagyok, szinte látom a helyzetet. Én szoktam bénáskodni, de ekkora ügy még nem lett belőle. Egyszer elbambultam menet közben és a fejemmel majdnem letörtem egy kisteherautó visszapillantóját. Egy elit helyen, legurultam a lépcsőn úgy, hogy a hátamra érkeztem, a lábaim az égnek, és a szoknyám a nyakamban, és fölémhajolt hat ember, hogy élek-e még. Kicsit ciki volt.
2018. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt már! De legalább a vizuális típus bevette...
2018. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 a zuhany falból való kitépését nem. De nem hiszem, hogy ez a helyzet komikumán változtatna.
2018. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés falba rögzített zuhanyrózsa van Magyarországon, ilyenekre gondolok: [link]
2018. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
én egyszer megbotlottam a küszöbben, és beestem a kocsmába
2018. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!