Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk ti kerültetek kamszkkroto...

Fiúk ti kerültetek kamszkkrotokban kinos szituáciokba? Pl meztelkedes idegenek előtt.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de mindig poénnak fogtam fel, így számomra nem volt kínos. :D
2018. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lécci irjatok életkort is amikor történt
2018. ápr. 2. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem emlékszem rá, hogy a meztelenség valaha is kínos lett volna számomra. Többnyire olyan helyen voltam ruha nélkül, ahol az természetes. Talán csak egyszer éreztem kicsit kellemetlennek, egy táborban - nyolcadik után -, de akkor se a az zavart, hogy meztelenül tusolok másokkal együtt, hanem hogy spontán elkezdett merevedni a cerkám zuhanyzás közben.
2018. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
58%
Igen pl uszoda de ott is nekem volt a legnagyobb farkam szóval jó vagyok 15f
2018. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
26%
Privibe lehet irni csajok
2018. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben elég sokat meztelenkedtem a kertben amikor egyedül voltam otthon (izgatott hogy valaki megláthat, mert kb a fél általános iskola a környéken lakott). Egyszer elsétált a házunk előtt egy fiatal nő,és gondolom, akaratlanul is észrevett, én meg zavaromban ráköszöntem az álló f*rkammal, nagyon kínos volt (utána egyből el is mentem)..ő visszaköszönt,nem kommentálta a dolgokat de láttam hogy somolyog.De nem ez volt a legrosszabb. Egyszer egy délután szintén kint voltam az udvaron,csak felöltözve, hallom hogy valakik kiabálnak. Előszőr nem tudtam honnan,aztán láttam hogy kb 2 utcával feljebb,egy magas ház emeletének egyik ablakából lóg ki két csaj. Tudtam hogy kik ők,ismertem őket, még nagyon régen a szonszédaink voltak. Nekem kiabáltak olyanokat,hogy pl hány éves vagyok (a többit nem értettem). Eleinte nem értettem a dolgot, aztán leesett: az ablakukból tökéletes rálátásuk volt a mi kertünkre, így valószínűleg ők is látták párszor a produkciómat. Ezután gyorsan bementem és többet nem meztelenkedtem a kertben, és nagyon reméltem hogy nem futok össze velük
2018. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves voltam amikor a dunakanyarban,egy ifjusági táborban voltunk.

Sok volt a fiú de a lány annál több. Egyik este a sok tánc után nagyon megizzadtam és arra gondoltam,hogy gyorsan lefürdök. Mikor elindultam,kérdezték a többiek,hogy hová megyek. Mondtam,hogy fürdeni, de jövök vissza mindjárt.A válaszomat lányok is hallották mint utóbb kiderült.

A zuhanyozóba este be lehetett látni,mert az ablaka olyan alacsonyan volt és semmi akadályozta a szabad belátást,valamint az ablak a szomszéd lakatlan és gondozatlan telkére nézett.Ennek ismeretében,egészen nyugodtan mentem zuhanyozni.Nem is gondoltam arra,hogy bárki is benézhet.Csak mikor a zuhanyt elzártam és az ablak felé fordultam,akkor vettem észre,hogy három lány bámul befelé.Gyorsan magam elé kaptam a törülközőt,de akkor már mindegy volt.

Mikor visszamentem,elmesélték a lányok,hogy mit láttak,én pedig nagyon zavarban voltam.

2018. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Tavaly a nyári táborban a Tiszában fürödtünk. Vagányságból a víz alatt levettük a fürdőgatyát és a víz fölé tartva mutattuk, hogy mennyire bátrak vagyunk. Nem is kellett hozzá túl nagy bátorság, mert nem lehetett a víz alá látni, hogy meztelenek vagyunk. Mikor én csináltam ezt, az egyik fiú kikapta a kezemből a fürdőgatyám és kiszaladt vele a partra. Én meg ott maradtam a vízben teljesen meztelenül. Hiába könyörögtem, hogy hozzák vissza, de csak nevettek, hogy menjek ki érte. Nagyjából 20 méterre tették le a parttól. Azzal hecceltek, ha nem teszem, visszaviszik a gatyámat a táborba és akkor odáig kell mennem. Végül muszáj voltam meztelenül kijönni a vízből. Csak úgy kaphattam vissza a fürdőgatyám, ha normálisan sétálva (nem futva) megyek odáig és közben nem takarnom el magam. Mindenki nevetett, hatalmas nagy égés volt. Ráadásul duplán kínos volt, mert 1-2 lány osztálytársam is látta a sétát. Még napokig ezzel viccelődtek és nudistának hívtak. Utólag aztán már én viccelődtem a dolgon.
2018. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én most az osztálykiránduláson kerültem, rettenetes kínos helyzetbe. 6-an aludtunk egy szobában. Az esti fürdéskor alsógatyában zuhanyoztunk, mert egyikünk se merte levenni a másik 5 fiú előtt. A vizes alsónadrág aztán mindenkin félig átlátszó lett. Ezen beindult az erotikus viccelődés. Később az alvás helyett is ez a poénkodás folytatódott. Cikiztük egymást, ki mennyire szégyenlős, kinek milyen kicsi, amit szégyell, stb. Persze mindenki azt állította, nem is szégyellős, és csak azért fürdött alsógatyában, mert a többiek is. És persze azt is állította mindenki, hogy óriási a cerkája. Ment a nagyot mondás.

Aztán kitaláltuk, hogy aki nem szégyellős, az vegye elő és mutassa meg. Mivel senki se akart gyáván felsülni, mindenki bevállalta a próbát. A megállapodás szerint mindegyikünk letolta a pizsama alsót 1 percre. Sorba haladtunk, s míg telt az idő, a másik 5 nézte a "próbatételt" és közben ment az erotikus poénkodás. Pár fiúnak túl hosszú volt a pizsama felsője és félig-meddig eltakarta a lényeget. Ezért kitaláltuk, hogy a "bizonyítást" megismételjük, de ezúttal úgy, hogy arra az 1 percre teljesen meztelenre kell vetkőzni.

Pont én voltam a soros, amikor az ofő benyitott, hogy mit hangoskodunk és miért nem alszunk már. Én pedig ott álltam pucéron a szoba közepén. Nem tudtam se elbújni, se felöltözni, se semmit. De akkor már nem is lett volna értelme. Csak álltam ott lebénulva. Erre megkérdezte, mégis mit csinálok? Nem tudtam jobbat felelni, mint hogy keresem a pizsamám. Azt hittem, behalok a szégyenbe. A többiek meg a röhögésbe haltak bele. Az ofő csak annyit válaszolt, hogy öltözzek fel és aludjunk végre.

2018. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
67%
Én 14 éves lehedtem mikor ez megtörtént. Haverokkal egyik nem gondoltuk hogy kimegyunk a közeli tóhoz. A tópart nem volt nagyon híres hely nem volt ott senki. Mivel nagyon meleg volt mondták hogy furodjunk le de mivel nem volt fürdő nacink ezért pucéran megfürodtunk nem szégyenlőztunk egymás ellot. De egyszer csak ők gyorsan kidzaladtak és láttam hogy elvitték a ruhamat gyorsan kiszalatam egészen a főutig vicces volt
2018. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!