Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon irigylem...

Mit tegyek ha nagyon irigylem a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokkal szebb és vékonyabb nálam :(

2018. ápr. 5. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy a barátnője.
2018. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még lehet a barátnője. Én is irigylem legjobb barátnőmet, hogy tök ó a személyisége, jó fej, szép is, magas is. Szeretnék én is ilyen lenni.:D

Ettől függetlenül nem akarom, hogy Ő csúnya legyen vagy bármi, örülök, hogy neki ez megadatott, meg tesz is a dolgokért.

Kérdező, ne hasonlítgasd magad hozzá, vagy tegyél érte, hogy vékonyabb legyél. Mármint itt a túlsúlyra értem, ne legyél anorexiás!!

A szépség relatív, étkezz egészségesebben, szebb lesz a bőröd. Ha mindent megteszel, jobban fogod érezni magad.:)

2018. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért a legjobb barátnőjét irigyli? Annyi nő van a világon, aki szebb és vékonyabb, pont azt kell irigyelni, aki a barátnőd? Irigyeld, mittudomén, Kim Kardashiant vagy akárkit...
2018. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben van valami...
2018. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ne irigyeld.
2018. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!