Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy van reinkarnáció. De... Ha elfelejtük amit az előző életünkben csináltunk meg mindent akkor...

Az nem olyan, mintha nem is éltünk volna? Mármint... nem fogunk emlékezni semmire... A reinkarnáción kívül van más is a halál után?



2018. ápr. 5. 21:43
 1/5 anonim válasza:
68%
Te mindent elhiszel, amit olvasol?
2018. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arról rengeteget olvashatsz, hogy van- e "valami" a halál után és ha igen, akkor mi. A reinkarnáció csak egy ezek közül. Aztán, hogy ki, melyikben hisz, vagy nem hisz, az már csak rajta múlik.
2018. ápr. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt a kérdést, inkább az "ezoteria" kategória, "reinkarnáció és karma" alkategóriájában tedd fel. Ott több esélyed van választ kapni olyanoktól, akik ebben hisznek és tájékozottabbak a témában. Meg persze, trollokra is számíthatsz, de ez gondolom, nem újdonság.
2018. ápr. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a reinkarnációban. Sőt, már az előző életemben sem hittem benne.
2018. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. ápr. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!