Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma este éjjel 2:30-kor felkelt...

Ma este éjjel 2:30-kor felkeltem, de a szemem csak félig bírt kinyitódni, majd lecsukódott 3 mp alatt. Ezután csukott szemmel éreztem, hogy kezd nagyon hirtelen zsibbadni mindenem és egy nagyon hangos zúgás jött a fülembe. (folytatódik)?

Figyelt kérdés

Ezután próbáltam mozogni és nem tudtam, majd kb 5-10 mp után elkezdtem álmodni, de tisztában voltam vele, hogy álmodom. Ez mi lehetett?

A környezetemet nem tudtam változtatni, de az álmomba részt vettem és mozogtam stb. Elég sok időnek tűnt az álom, majd amikor felriadtam, 2 perc telt el összesen. Ugyan ez megtörtént még háromszor 10 perc alatt.


2018. ápr. 6. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis


[link]

2018. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!