Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Hogyan keltsem fel a figyelmét egy fiúnak, aki az iskolámba jár? (18 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja tetszik egy fiú a sulimba, de nem merem megszólítani, pedig annyira édes.Nem az a tipikus páva gyerek akinek nagyobb a haja, mint az IQ-ja .Kissé titokzatos , de közben egy nagyon aranyos fiú..Nem tudom mit kéne tennem,hogy észre vegyen..A barátnőim azt mondják menjek oda hozzá..De nem merek..félek, hogy elutasítana. Nem vagyok a legcsinosabb lány a suliba ,de nem is vagyok dagadt ..egy kis felesleg van rajtam , és ezért sem merek odamenni hozzá...Nagyon megköszönném ,ha valaki tudna egy pár jó tanácsot adni..
2018. ápr. 13. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz mindig rá, mikor szembe jön és olyankor igazítsd meg a hajad, erről tudni fogja, hogy tetszeni akarsz neki. Mosolyogj, de ne titkold, hogy zavarban vagy (harapdáld a szád szélét, meg ilyesmik). Ha nem szólít meg, akkor neked kell kezdeményezni, de ne azzal indíts, hogy járni akarsz vele, először inkább valami semleges témát hozz szóba.
2018. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,sokat segítettél!:)
2018. ápr. 13. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!