Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is eljött ez a pont az...

Nektek is eljött ez a pont az életetekben?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy besokalltatok, hogy mindenki kihasznál, senki sem értékeli a kedvességetek, figyelmeteket? de akár csak ilyen apróságokban is, hogy én pl egy csomó mindenki születésnapját tudom facebook nélkül, és felköszöntöm őket, ők meg szarnak rám,ha az enyém jön. Vagy egy másik példa, hogy én minden apróságra emlékszem, amiket mondanak (kedvenc színházi előadás stb), még évekkel később is, de ők még mondjuk az unokatestvérem nevét sem tudják megjegyezni? Tudom ezek apróságok, de annyira elegem lett,hogy elegem lett az állandó jópofizásból,kedvességből is, nem vagyok hajlandó igazán beszélgetni már az ilyen ismerőseimmel, mert olyan rosszul érintenek ezek a dolgok.

Rosszul csinálom? Vagy nektek is volt hasonló?


2018. ápr. 20. 10:48
 1/2 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nekem volt már hasonló érzésem. Ezen ne rágódj, ez azt mutatja hogy értékesebb és törődőbb vagy náluk :) Ezek jó dolgok és ne hagyd elveszni őket mások miatt majd úgyis eljön az idő amikor megbecsülik. El fog múlni az érzés, vagy legalábbis nekem elmúlt:))
2018. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

20/L :)

Remélem, hogy igazad van.

2018. ápr. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!