Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha "félek" az...

Mit tegyek, ha "félek" az apámtól?

Figyelt kérdés

Nem bántott soha fizikailag, és nem is személy szerint tőle félek, hanem attól, hogy beleköt valamibe. Mindig van valami baja, ami miatt nem lehet hozzászólni, és vagy nem szól sokáig hozzánk, vagy éppen ordít és csapkod.

Családsegítő kizárt.


2018. máj. 5. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szólj hozzá, ha látod, hogy feszült.
2018. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hozzá szólni szinte soha, mert ha szólok is olyan, mint ha egyáltalán nem érdekelné amit mondok, sóhajtozik, nem figyel, bealszik, szóval ez amúgy sem működő képes. Ha nem szólunk hozzá, akkor is csapkod meg puffog. Meg ordibál
2018. máj. 5. 13:45
 3/8 szántóvető ***** válasza:
verd meg,mást nemigen tehetsz.
2018. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ő meg nagydarab 195 centis ember :D Esélytelen, de tetszik az ötlet. :D
2018. máj. 5. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj mindent jól.
2018. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itthon segítek, nyáron dolgozom a családi vállalkozásban, jól tanulok, nem bulizok, nem megyek soha sehova, nyelvvizsgám van, céljaim vannak. Fogalmam sincs mit kéne máshogy csinálnom. :D
2018. máj. 5. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem bánt, akkor mégis mi a frászkarikától félsz?

Ha akkora sallerokat adna, meg megverne, mint ahogy azt az én kedves apám tette, akkor megérteném a félelmed, de így...

2018. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7\ fogalmad sincs milyen egy nárcisztikus, önámító nagypofájú emberrel 1 fedél alatt élni! Aki mentálisan beteg és verbálisan terrorba tartja a többit.

Amit tehetsz, miáns lehet elköltözöl.

2018. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!