Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történt ez?

Miért történt ez?

Figyelt kérdés
Miért történt, hogy a régebbi tehetséges énekeseket leváltották a tinisztárok akiknek abszolút nincs hangjuk? Nyilván most is vannak tiszta hangú énekesek, de a tinisztárokkal nem vagyok jóban zeneileg!

2018. máj. 5. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A tömeg ízléstelen , a tehetségekből kevesebb akad minden korcsoportból. A zeneiparnak minél fiatalabb vevők kellenek ezt a korosztályok letolásával és és gagyik ömlesztésével lehet elérni . Túlkínálat van , minőségi dal zene ugyanúgy kevés csak a sok tré között elvesznek .
2018. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ők azt hiszik higy nagyon jó a hangjuk és tovább ,,képzik'' magukat h feljebb és feljebb jussanak később pedig csak őt látod a tv-ben.

Vannak egyébként jó zenék a gyerekektől is, de van hogy annyira idegesítő hogy legszívesebben a falba verném a fejem.

Ja és a szüleik is nagyon jól keresnek, szóval megtehetik. Lefizetik azt meg ezt az embert h a kis pereputtyukat reklámozzák és tudjon kornyikálni

2018. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki ismeri a Gucci Gang magyar szövegét, ha nem ismeri valaki, nézzen utánna. Durva káromkodások és erőszak. Aki ismeri a Heal the World című zenét Michael Jacksontól meglátja a külömbséget. A legtöbb tinisztárról már a nemi hovatartozását sem lehet megállapítani.
2018. máj. 5. 21:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel az igényes zene.
2018. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Imadoom biebeeeeeert *-*-*-**-*-*-*
2018. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
JB egy tökéletes példa.
2018. júl. 5. 22:05
 7/13 A kérdező kommentje:
A tartalom egyenlő a nullával. Még annyi sincs bennük, hogy háttérüzenetük legyen. Nos, sokat változott az igény és a nevelés is. Ez meglátszik.
2018. júl. 9. 00:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. 22 éves vagyok, és gyűlölöm a mai "zenét" (nem nevezném annak). 80-as, 90-es évek zenéjét hallgatom, a rádiót már szinte be sem kapcsolom. Hogy miért történt? Az emberek egyre igénytelenebbek, nincs önálló jó ízlésük, gondolkodásuk, csak mennek a falka után, és ők maguk is elhiszik hogy az ilyen bieber féle söpredék az jó zene. Az a gyerek mindennek az alja, amellett hogy egy drogos beképzelt műmájer, olyannyira fals hangja van hogy elképesztő. Nem tudom lesz-e valaha ismét jó zene, de hálát adok a sorsnak hogy a szüleimnek, nagybátyámnak jó zenei ízlésük van, és milliónyi olyan előadót, dalt ismertettek meg, amik tényleg értékesek, és tényleg zenék. Amikor volt tehetség, hangszerek, tartalom. ma már a háromból egyik sincs. hangtalan nagyképű köcsögök, autotune, idegesítő egykaptafa gépi alapok, káromkodás, szex pia és pénz mint témák... Szégyen.
2018. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos tényeg ez a helyzet. Se tartalom, se semmi. Hol vannak az IGAZI hangszerrel játszott zenék? Kedves Bieber és ilyesmi fanok: Mi nem vagyunk visszamaradottak. Ti vagytok eltévedve!
2018. júl. 10. 00:21
 10/13 te te te ***** válasza:
En 16 vagyok, sokszor probalkoztam mar a mai zenevel, mert hat mindig citl valamilyen divatzene a korcsoportokban es probaltam kovetni, de valahogy mint taszit, borzalmasak. Mindig is (mellette is) michael jacksont, queent, frank sinatrat mege gyebet hallgattam. Valahogy 20 eve megvolt egy szint, amit kotelezo volt betartani. Sztem a nagyon halalaval nem volt ideje egy uj nagy peldakepnek kialakulnia hogy visszatartsa ezeket a sztarokat, igy kerulhetett mindd a sucsra
2018. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!