Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ird be a keresőbe, es.kiadja a másik 56000 ember szóról szóra ugyanezt tartalmazó kerdését...
2018. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42
2018. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
78%
ha lenne nem kérdezgetnék állandóan
2018. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Én is sokat gondolkodom ezen. Azt tudom,amint születik egy gyermeked értékesebbé válik az élet. Egy ideje próbálom meglátni a szépet a környezetemben. Nos- nem az emberekben elsőként- hanem a természetben. Tovább elidőzöm egy szép táj látványában.
2018. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Már megelőztek, de én is csak azt tudom mondani, hogy 42.
2018. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%

Buta kérdés és értelmetlen.

Akinek felteszem van saját családja, vélheti úgy, hogy az élete értelme a családja, a velük való törődés, gondoskodás. Sokan segítenek rászorulóknak, ők az emberek megsegítését láthatják célravezetőnek.


Számomra akinek az élete szenvedés,semmilyen értelmet nem ad az élet. Felesleges küzdelemnek tartom, igazságtalan és eltérő élethelyzetbe vagyunk kényszerítve. Az élet számomra semmiféle jelentőséggel nem bír, egy felesleges dolognak tartom.


Tehát egyénfüggő ki mit társít hozzá. Van aki egyéni célokat, míg mások az egész emberiség, közösség jólétét próbálják elősegíteni.

2018. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
51%

Valahol olvastam,egy budhista pap szerint:

a problémák megoldása.

2018. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42 az mit jelent higy 2-en is valasznak.irták?
2018. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Juliusz48 ***** válasza:
Az élet értelme a genetikai sokszínűségből az éppen legéletrevalóbbak megtalálása. De ebben az értelemmel rendelkező embernek a saját helyét (értelmét) magának kell megtalálni. Egyensúlyban a saját és a faj érdekeivel. Ez persze nem egyszerű, mert az értelmi képességek kinyílása során akadnak nehezen elfogadható (érthető) helyzetek egyes személyeknek.
2018. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Erre tanít a szex dal
2018. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!