Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek előnyös, ha...

Szerintetek előnyös, ha valaki az alább leírtakhoz hasonlóan felkészült?

Figyelt kérdés

Ha munkába megy, mindig viszi magával a táskáját, amiben az alapvető és a városi túléléshez szükséges eszközeit hordja a munkájához szükséges cuccok mellett.


Pl. kés, paracord, tartalék élelem/víz, lámpa, térkép, üvegtörő, tűzgyújtó szett, elsősegély csomag stb, stb...


Elvégre a nap felét a munkahelyén tölti és bármikor bármi történhet a buszon/kocsiban hazamenet, vagy az irodában, esetleg a városban bóklászva.



2018. máj. 12. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is van túlélő készletem...

Karinthynek is volt:

Már útközben elhatároztam, hogy otthon a patkó alakú vasat kiegyenesítem, a közepébe lukat fúrok a... a... mondjuk az apám hegyes papírvágójával (esetleg ollóval), és iránytűt csinálok belőle, de Boussole-formában, hogy az irányt abban az esetben is mutassa, ha egészen ferdén lefelé áll, mert hiszen esetleg nagy földrengés is lehet, a ház oldalt billen, mint egy hajó - és én mégis tudom majd az irányt; milyen jó lesz!

Lelkesen elvégzem magamban, hogy sohasem járok iránytű nélkül ezentúl.

Csupa izgalmas terv vagyok, mire hazaérek.

[link]

2018. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!