Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Volt ugymond...

Szerintetek? Volt ugymond egy, legjobb baratnom' de nagyon megvaltozott kibeszel mindenkit a hata mogott elotte meg nyal. Engem is epp ugy kibeszelt azt mondta nagykepu vagyok.

Figyelt kérdés

szerintem eggyaltalan nem meg kerdeztem az egesz osztalyt de nem mondtak..

lehet feltekeny mert az egesz iskola ismer engrm ot meg csak paran?

bocs hogy igy irok



2014. márc. 19. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 600 ilyen kérdés van, max 14 éves kistinik világfájdalma. Alig szúrja csak ki a szemed, hogy az ilyen ember nem barát. Szard le, barátkozz mással. És tanulj meg normálisan írni.
2014. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van egy ötletem erre tényleg nagyon hatásos éjszaka kimegyünk a házához odalopózunk az ágyához te fogsz egy kötelet és egy kamerát akkor én elkábítom az ágyhoz kötözöm és vadember stílusra seggbetömöm míg ezt te videóra veszed és ez mindent megold mert így én kiélhetem perverz vágyaimat
2014. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem féltékeny rád.
2014. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!