Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul esett h a...

Nagyon rosszul esett h a legjobb barátnĂľm kibeszélt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon joban voltunk de kb. Az utobbi 2 hétben kicsit ,,eltàvolostunk" egymàstòl.

Meghallottam(kesobb kénytelen volt bevallani)h rollam beszél az egyik oszt.tàrsammal elég csunyàkat.

Màskor is kibeszélt már de mindig csak joval kesőbb tudtam meg és megbocsàjtottam neki!

Viszont mostmàr tényleg nagyon rosszul esik!

Csak az van h annyi emlék,fénykép,ajàndék stb. Fűződik hozzà h nem tudom ha nem bocsàjtok meg neki(mert azért mostanàban sajnos csomoszor kibeszél és ez nagyon rosszul esik) akkor hogy tudok majd csak ugy ,,megfeletkezni" a baràtsàgunkròl!

֖tletek? Vélemények?



2013. okt. 20. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy álljon le, mert ez nem tetszik neked. Aki kibeszél, az nem igazán a barátod.
2013. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg higgadtan.Mond el neki ,hogy ez neked nagyon rosszul esik és hogy ezt fejezze be.Ha továbbra is kibeszél akkor pedig jobb elfelejteni,mert már nem jó barát.Tudom nehéz túllépni egy barátságon,mert én is így jártam az év elején.Én most jóban vagyok a barátnőmmel bár nem olyan jóban mint régen.Azért sok sikert!
2013. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!
2013. okt. 21. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Van màs baràtnőd?
2013. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!