Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erezted mar magadat annyira...

Erezted mar magadat annyira maganyosnak hogy legszivesebben ongyilkos lettel volna?

Figyelt kérdés
Tudom mindig kell legyen kiut de nalam tenyleg brutalis a helyzet.Szuleim messze nem.ernek ra dolgoznak.Kisfiam elfordult tolem hosszu sztori hogy miert...autista...ferjem elvalt tolem...tesom nincs...volt egy parom...valofelben volt...egyszer csak kozolte hirtelen hogy visszamegy a felesegehez..masfel eves kapcsolat utan....baratnoim mind babaznak otthon es nem jarnak sehova..teljesen magamra maradtam...eljarni szorakozni nem tudok mert egyedul...?Nem birom mar tovabb.Mit lehet ilyenkor tenni?
2018. máj. 24. 22:31
 1/5 anonim válasza:
Nyugodj meg!
2018. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alszol napi 8 órát, dolgozol ugyanennyit, főzöl, háztartást vezetsz, stb. A legtöbb embernek gyakran ideje sincs szórakozni. Te is maximum akkor érezheted magad magányosnak, ha épp semmi dolgod és nincs kivel beszélgetned. Ha vannak barátnőid, de elfoglaltak, az mégem ugyanaz, mint ha nem lennének. Vállaj náluk bébiszitterkedést, így közelebb kerülhetsz hozzájuk. :)
2018. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kosz utolso ez szuper valasz volt.Nincs szukseguk babysitterre ott a nagyi meg a papi.
2018. máj. 24. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is nagyon magányos vagyok. Ha gondolod, levelezzünk, és akár találkozhatunk is, ha lesz hozzá kedvünk.

Mit szólsz hozzá?

2018. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akármi is történjék, az ember nem vethet véget az életének. Már éreztem így.
2018. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!