Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szerettétek/szeretitek ha...

Ti szerettétek/szeretitek ha csikiznek titeket?

Figyelt kérdés

Van ezzel kapcsolatban rossz/jó élményetek?

Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 18. 18:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok csikizni, szinte mind2 nemet.
2018. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

És vajon miért annyira jó érzés valakit csikizni? Ezen gondolkoztatok már?

Mert csikizve lenni, azt könnyebb megérteni. Az egy testi érzés, van aki utálja, más meg élvezi.

De mitől lehet az, hogy ha csikizek valakit, az annyira jól tud esni nekem? Nézni a másikat, ahogy szenved vagy élvezi (vagy a kettő együtt)?

2018. dec. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocs ezt elmulasztottam: 38/F
2018. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert izgató hatással van a csikizőre, ahogy a csikizett partner nevet, vagy éppen hangosan sikít. Ezenkívül fétistől függően kellemes, izgató hatással van a kedvenc testrésszel való kontaktus is! ;)
2018. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
19/F! Előző vagyok!
2018. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a talpamat csiklandozzák, bár mindenkitől nem tűröm el. Ugyanakkor azt is szeretem, ha légy száll rá a talpamra, és ezáltal csiklandozza, nekem nagyon jó érzés az is, akárcsak a lábfejem többi részén. Mindezek persze csak a mezítlábas lábamon. :) 35F
2020. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szinte megválaszolhatatlan a kérdés, de akivel jól érzed magd, és partner ebben, annál szinte mindegy hogy csikis e vagy sem. Ha élvezi, akkor az adó is élvezi, a reakciókat. Arc és test játék, szemek, ajkak külön mozgásvilág. Élvezem, ha látom rajta, hogy tképp élvezi jól esik, de nem bír uralkodni a reakciókon. Ez szebbé, kívánatosabbá teszi. Maga az áldozat sem akarja a befejezést sokszor, hanem el akar így jutni a kielégüléshez, orgazmushoz, vagy az extázisos eszevesztéshez, stb.
2023. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
#17 Eszerint te rendszeresen szoktál másokat csikizni?
2023. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
#18 Már sajnos rendszerességről nem beszélhetek, de nem panaszkodom a multamra. Szerettem és szerették, akik kapták. Csak koncenzussal, akkor minden OK!
2023. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
És kiket? Fiúkat, lányokat?
2023. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!