Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim mindig...

Az osztálytársaim mindig kibeszélnek és nem hagynak békén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még új gyerek vagyok. Először befogadtak Együtt játszottunk meg minden. De aztán nagyon megváltoztak. kinevettek,piszkáltak És nem hagytak békén. egyik fiú aki piszkál annak van egy nővére aki hetedikes. Ő mondta nekem hogy már az első nap elmondtak engem mindennek. Vacsora közben mesélte a családnak hogy mennyire gáz vagyok :( Igaz hogy félénk vagyok meg nem merek mások előtt úgy mutatkozni mint ők. De ez szerintem túlzás. Mindig értelmetlenséget kérdeznek Pl: szeretsz szarni?????? ha anyukád nem az anyukád lenne lefeküdnél vele???? Meg ilyenek. És ha valami olyat mondok ami nekik nem tetszik ki nevetnek. Sokszor mondom magamba hogy ha még egyszer ezt csinálják akkor én is vissza fogok szólni. De ez sosem sikerül :( Már félek hogy mi lesz hetedikbe

2018. jún. 21. 17:30
 1/1 anonim válasza:
Szia. Hát, szerintem szólj tanárnak, vagy a szüleidnek. De nem hiszem, hogy abból jó sülne ki, ha egyedül vissza szólnál, mert akkor szerintem csak jobban piszkálnának. Ha van pár barátod akkor álljatok össze és vágjato vissza. Ha nincs, ne aggódj. Kinőttök ebből a kórból is. Tényleg, ha semmi nem jön be akkor szólj tanárnak. És próbáld elkerülni őket.Tudom milyen érzés új gyereknek lenni, akit mindig piszkálnak..
2018. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!