Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem mindenki elhagy nem...

Engem mindenki elhagy nem tudom mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Általános iskolába volt sok barátom tudtam kivel beszélgetni hülyéskedni baromkodni stb..?

most h vége lett az általános iskolának sokan elkezdek bulizni és én nem nagyon vagyok oda ezekért a nagy bulikért azért akik a barátaim voltak azok elhanyagoltak mert nem járok bulizni ezért különc vagyok de a szemembe nem merték mondani csak másnak és ugy tudtam meg elkezdodott a középiskola(szakközép) egy cigány iskolába járok ahol nagy részt azok vannak amivel nincs is baj mert kijövök veluk meg jófejek de egyikkel se bizok meg annyira mint a régebbiekbe nem beszélek meg veluk olyan dolgokat csak hulyéskedunk volt már 1 barátnőm is azóta megadtam neki mindent amit tudtam még is megcsalt magam alatt voltam vagdostam magam utána megismertem még 1 lány vele csak kavartam de o is csak kihasznált és ott hagyott egy masik fiuval akivel mar szakitottak és telnek a hónapok és azt veszem észre h nincs egy legjobb fiu barátom se csak haverok akikkel 2 hetente egyszer össze ülunk és iszunk és ennyi 1 év alatt annyira megváltozott minden h nem tudom mit csináljak h minden olyan legyen mint régen szerintetek ?

16/F

(elnézést a helyesírási hibák miatt)



2018. jún. 24. 13:44
 1/2 petramano17 válasza:

Át tudom érezni, milyen a helyzeted a barátok terén. (annyi különbséggel, hogy én nem cigány iskolába járok, és nincsenek is cigányok a környezetemben)

Szerintem az lenne a legjobb ha megpróbálnál mások felé nyitni. Mint említetted, te nem vagy az a fajta aki bulizik, piál, bár szerintem az sem árt néha néha. ;)

Ha az iskoládon kívül is ismerkednél, eljárnál focizni, vagy klubbokba, akkor már tágult a lehetőségek száma.

Régebbi barátaidat is felkeresheted, hiszen, ha igaz barátaid voltak, akkor ők sosem hagynak el.

Szerintem nem lesz olyan minden mint régen, hiszen, az túl unalmas lenne. Viszont lehet jobb. Próbálj a jelenre koncentrálni és ne a múltadhoz viszonyíts. ;)

16/L

2018. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben a világban csak egy dolog van; ami állandó, a folyamatos változás. Az a stabil, ami biztos, a dolgok meg múlandóak, változékonyak. Na de amúgy viszont tök jó, hogy vannak azok a haverjaid, akikkel kéthetente összeültök. Meg majd lehet, hogy később még lesz olyan "legjobb barátod", akinek majd úgy érzed, mindent elmesélhetsz.
2018. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!