Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tiltottak ki a strandról...

Miért tiltottak ki a strandról, mert melltartó nélkül napoztam?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem hogy lefröcskölnek vízzel majd durva hangnembe elmondták tűnjek el a strandról és többet nem mehetek vissza. Ezt most tényleg megtehetik??


2018BAN MÁR MINDENKI ILYEN SZÁNALMAS ,UNALMAS ÉS PRŰD???

Ráadásul

a 16 éves barátnőmnek múltkor egy szót se szóltak amikor végig sétált melltartó nélkül a fél strandon az öltözőig és ugyanezek az emberek dolgoztak akkor is és látták is

Akkor én meg most mondjam azt hogy ők meg pedofilok?? Mert rám rám szólnak ki is tiltanak , de ha egy fiatalkorú csinálja annak szabad? Utálom az ilyen átlátszó embereket

19/L


2018. júl. 5. 14:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudjuk. Lehet hogy azért, mert bűn ronda vagy, és rosszul lettek az okádék látványodtól.
2018. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
El ne hidd amit az előző írt. Szerintem az hogy ez volt kiadva nekik és ezt kellett tenniük. Ha megfogadod a tanácsom inkább otthon monokinizz.
2018. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 2*Sü ***** válasza:
80%
A strandnak van egy házirendje. Van, ahol engedélyezett a monokini, van, ahol nem. Van, akit zavar, van akit nem. (Azért a meztelenség még mindig tabu, egyébként nem teljesen véletlenül.) Azért ez nem triviális, érdemes lett volna elolvasni a házirendet.
2018. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Melyik strandon volt ez ?
2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
nem mindenhol szeretik a r.bancokat!
2018. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 cintiááWokcshő válasza:
51%
Énis utálok strandon bikinibe lenni legszívesebben levennék mindent és úgy mászkálnék mindenhol de hát ebbe a világba nem lehet :) barátnőimmel mi nyaralójuknál szoktunk nudizni ott nincsenek mások és a balaton is 100 méterre van a háztól :D arra meg hogy ki tiltottak egy strandól emiatt ... hát pontosan ahogy mondtad , ez 2018 :D keress kicsit eldugottab helyet mást nem tehetsz :/ 17/L
2018. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
még egy klubtag! :D
2018. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 TappancsMancs ***** válasza:

Vannak kötelmek ha nem tetszik akkor is és érvényes mindannyiunkra. Van házirend strandon és máshol is. Utcán se mehetsz félmeztelenül mert a rendőr lekapcsol. Ha ilyet szeretnél neked kell a megfelelő helyeket ismerned hozzá és nem a társadalomtól kell elvárni bármit. Próbálj bemenni egy hotelbe vagy bankba így, detto ugyanaz mert ez helyfüggő amiben a strand sem kivétel csak mer ott fürdőruhában vagyunk.


A fürdőruha az ruha. Máshol más ruházat a bevett szokás. Vagyis a strandon hiába elfogadott a fürdőruha az is ruha és nem jelent bármi mást.


Ahol meg lehet monokinizni azt fel is tüntetik - ennyit jó tudni a világról.

2018. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Egyébként nem úgy kell elképzelni hogy a strand közepén feküdtem, elmentem a szélére ahol csak pár másik csaj volt ott.

5. válaszoló, anyukád. Azért lennék ri***c mert nem akarom hogy hófehérek legyenek a melleim , főleg így nyáron? Oké értelek. Vagy azért mert nem érdekelnek mások hogy mit gondolnak? vagy mert nem mások elvárásai szerint élek?

6. Egyet értek veled én is hasonlóan gondolom, de hát túl prűd az emberiség :) hát itt nem nagyon van eldugott hely a közelben , az erkélyre meg ritkán süt be a nap .

2018. júl. 5. 22:58
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 a te anyukád te ribi!
2018. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!