Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tiltottak ki a strandról...

Miért tiltottak ki a strandról, mert melltartó nélkül napoztam?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem hogy lefröcskölnek vízzel majd durva hangnembe elmondták tűnjek el a strandról és többet nem mehetek vissza. Ezt most tényleg megtehetik??


2018BAN MÁR MINDENKI ILYEN SZÁNALMAS ,UNALMAS ÉS PRŰD???

Ráadásul

a 16 éves barátnőmnek múltkor egy szót se szóltak amikor végig sétált melltartó nélkül a fél strandon az öltözőig és ugyanezek az emberek dolgoztak akkor is és látták is

Akkor én meg most mondjam azt hogy ők meg pedofilok?? Mert rám rám szólnak ki is tiltanak , de ha egy fiatalkorú csinálja annak szabad? Utálom az ilyen átlátszó embereket

19/L


2018. júl. 5. 14:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Fogyatékos.
2018. júl. 6. 14:58
 12/24 anonim ***** válasza:

- nem kell itt nőági felmenőket emlegetni.

A kérdező, aki le tudta írni ezt:


"hát túl prűd az emberiség"


- nyilván elmeháborodott nyomorult. Sajnálatos, nem kell bántani, és mielőbb gyógyintézetbe kell elhelyezni.


Ott mászkálhat akár meztelenül is, az ott szokás is.

2018. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ott is csak egy ribi lenne!
2018. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ott nem számít
2018. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
majd az ápolók letesztelik.
2018. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szánalmas fotelhuszárok vagytok az ilyeneket csak lenézem és még csak meg se taposnám mert új cipőt kellene vennem az undortól ,inkább jót nevetek a sérült lelketeken :D ;)
2018. júl. 6. 16:06
 17/24 anonim ***** válasza:
ott nem számít, a "prűd emberiség" ki van zárva (nem ők vannak bezárva:) Ramszesz elsétál egy maszturbáló Napóleon mellett és átlép 3 mezítelen Nimfán, és mindez természetes, nem olyan randa prűd és ítélkezős.
2018. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
persze, hogy meg se taposnál, mert el lennél foglalva azzal, hogy keresed azt a nyakadról lerepülő gumót, amibe sajnos semmi eszecske nem került.
2018. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
nem kellene venned új cipőt! bemész a boltba melltartó nélkül és ingyen kapsz egy rakattal!
2018. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Helyes! , pár új cipőért simán ledobom a melltartót ! ;)

Nem vagyok olyan nyafi mint egyesek :D na helóka ne itt ökörködjetek

2018. júl. 7. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!