Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan ember, akinek az IQ-ja és az EQ-ja is egyaránt kiemelkedő?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, sőt, olyan is akinek mindkettő alacsony.

Miért kérdezed?

2018. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Igen, méghozzá elég sok. Én pl okos is vagyok, és empatikus is, hogy a szerénységemről már ne is zengjek ódákat. A bizottság nem tudja eldönteni, hogy sima Nobel-díjat adjanak, vagy Béke Nobel-díjat, esetleg egyszerre mindkettőt. Ehhh.
2018. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
szerintem nem. aki intelligens az rájön hogy minden fos és senki és semmi nem számít és hogy le kell szrni mindenkit meg kihasználni az embereket amennyire csak lehet. intelligensek pl a pszichopaták szociopaták is, és a legjobb manipulátorok. akinek magas az EQja az általában egyszerűbb. és most egyik oldalnál se a lexikális tudásról meg a húszdiplomás arcoskodókról beszélek, hanem az intelligenciáról, arról a státuszról amikor eljut oda a személy hogy érdeklődik, megkérdőjelez dolgokat, nem nyugszik bele abba hogy "azért van így, mert csak", és képes önálló gondolatokat alkotni, nem csak másokét követi mint egy birka, mint a legtöbb ember.
2018. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"szerintem nem. aki intelligens az rájön hogy minden fos és senki és semmi nem számít és hogy le kell szrni mindenkit meg kihasználni az embereket amennyire csak lehet."


Az intelligencia megboríthat, így igaz, sőt az intelligencia fejlődését megfoghatják az érzelmi blokkok, de ezeknek mind egy az eredetük, hogy az érzelmek és az értelem közti egyéni konfliktusokat nem tudják feloldani. De ez már másik téma.


Szerintem lehet fejleszteni mindkettőt, kérdés, hogy ki mit szeretne, mire van szüksége.

2018. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magas EQ nem feltétlen jelenet empatikus jellemet. Az EQ arról szól h megérted h a másik hogyan érez, hatékony manipulációhoz elengedhetetlen.
2018. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!