Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyok a párommal, ő egyben az első kapcsolatom. Nem sok idő tudom, de nagyon szeretjük egymást, mindenben ő a támaszom. Anyu viszont más ,,típust" képzelt el nekem, elhordja mindennek, rettenet sokat vitatkozunk. Nem gazdag, és nem egy ,,atomfizikus", más közegben nevelkedett, szakgimnáziumot végezte el. De tisztességes, sokat dolgozik, és nagyon szeret. Ez a lényeg. Napok óta nem alszok, mert elhangzott az a kijelentés, hogy menjek el a háztól (mégcsak 19 éves vagyok :( ), mert hallani sem akar a fiúról. Már a telefont sem veszem fel barátomnak anyu jelenlétében, úgy félek a konfliktustól.. Mit tegyek?
2018. júl. 11. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted állj ki érte próbáld megbeszélni anyuddal hogy adjon egy esélyt a fiúnak. Ha ez nem segít hagyd hatra őket próbálj a fiúval kialakítani egy új életet közösen
2018. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2,5 év volt mögöttünk, és egy eljegyzés. Több mint egy éve már nálunk lakott a lány. Mégis szétmentünk a lány szülői háttere felöli nyomás miatt. Mi szerettük egymást, az én családom is szerette őt, anyósomék viszont már az eleje óta útaltak engem mint a sz.rt, holott én fizettem a fősulija eddigi 1,5 évét stb. Ha nem jönnek ki, nem is fognak, és nem lesz belőle semmi jó sem. Esetleg akkor, ha elmenekültök külföldre, mert akkor csak ti lesztek ketten. Kb ennyi az én veleményem. 27/F
2018. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!