Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elítélitek a drogosokat?...

Ti elítélitek a drogosokat? Miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
nem
2018. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
mert úgy néznek ki mint a zombik! a zombikat pedig irtani kell! headshot!
2018. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Amíg csak magát öli, nem érdekel.

Viszont a legtöbbje lopni, rabolni fog ahhoz, hogy megszerezze a napi betevőjét. Ezért már elítélem.

2018. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Aki függő lesz annak általában lelki okai vannak, rossz családi háttér stb...

Segítség kell az ilyeneknek, ezért általában nem is ítélem el őket, hiszen nem tudhatjuk mi történt velük milyen lelki dolog amiért drogokhoz nyúltak.... viszont azokat igen akik csak unalomból űzik mert nincs jobb tevékenységük , vagy mert szórni kell a pénzt hiszen sok van belőle... az ilyet már elítélem.

2018. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nekik jó, hát csinálják. Nem foglalkoztat.
2018. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Igen, mert veszélyesek. Ha függők az anyjukat is eladnák a szerért. Tönkreteszik saját, de ezzel a mellettük lévők életét is.

Mit kellene szeretni gonosz emberekben?

2018. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Nem ítélek el senkit
2018. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%
Sajnos tudnék meselni!!!
2018. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Kellemetlen a zombik látványa, ahhoz pedig, hogy megszerezzék a kövi adagjukat, esetleg bármiféle egymás közötti ügyeiket rendezzék, kirabolnak a saját kapualjadban, épp amikor hazaérnél.
2018. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

De birom,amikor ilyen semmittudók írnak,akik mindenkit elítélnek,akit nem ismernek.


Kérdésre válaszolva:nem,nem ítélem el ezért,mert a drog magánügy és én az "élni és élni hagyni" elvet követem. De ha engem megpróbálna kirabolni,az biztos,hogy téglát vágnék a fejéhez!

Nekem tökmindegy,ki drogozik,ki nem,csak engem hagyjon békén. Én amolyan szabadelvű vagyok. Ha nekem nem ártanak,annak én se fogok.

2018. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!