Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elítélitek a drogosokat?...

Ti elítélitek a drogosokat? Miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 10:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

# 9 voltam.



Elég érdekes a pontszámom.

Csak azt nem értem, hogy akkor mi a bajotok például a (budapesti) 1-es villamossal, a Hős utca környékével?

Ott ezek vannak.

Ha nem is kellemetlen a zombik látványa és nem is érdekel, hogy kirabolnak a saját kapualjatokban, akkor mi olyan elítélő a finoman megfogalmazott 9. kommentemben, amit ennyire le kell pontozni?

Soha többé egy büdös rossz szót nem akarok olvasni az otthonomról, a Stadionokról az 1-es villamosról stb ezek után ezen az oldalon, se máshol, se élőben hallani.



Igen, szerintem reflexből visszatámadok majd, ha engem próbálnak kirabolni, már csak gyűlöletből is.

Csakhogy a rablás pillanatát nem, de az ÖNVÉDELMET majd jól felveszi a nyóckeres térfigyelő kamera, és én megyek a dutyiba.

2018. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!