Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy dekoráljam ki a sulitáská...

Hogy dekoráljam ki a sulitáskámat?

Figyelt kérdés
Egyszerű fekete iskola táskát választottam lány létemre. Nem bántam meg, meg semmi ilyen, csak unalmas. Ti mivel dobnátok fel?

2018. júl. 24. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
hát mondjuk varrjál rá valami szevasz kittyt vagy virágokat vagy szmájlit vagy mittudomén!
2018. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen patches / felvarrókkal, illetve jelvényekkel. :)

[link]


DIY / SK jelvények is lehetnek, de ha találsz valami érdekes gyárit, az is jó. :)


[link]

2018. júl. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es! Köszönöm az ötleteket, nagyon tetszenek, főleg, hogy ez még az én kis csekély kézügyességemmel is megy :D Egyébként hol lehet ilyen cuccokat venni? Papír írószer, vagy hol?


1-es! Nem vagyok az a lányos lány, nem szeretem a virágokat meg a rózsaszín habos-babos cuccokat

2018. júl. 25. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Előfordul papír-írószer boltokban, de vannak olyan boltok, ahol vannak jelvények (pl. ahol zenei CD-k, DVD-k is vannak, Rock Pince ilyesmi helyeken) A legtöbb neten rendelhető.

Én biztos át alakítanék olyan jelvényeket is, amik bármiről szólnak, csak érdektelenek, olyanokká, amik nekem tetszenek. Csak képeket kell hozzájuk keresni, ráragasztani azokra, amik nem megfelelőek, vízhatlanítani lakkal (akár színtelen körömlakkal), vagy ragasztott folpackkal, és kész. :)

2018. júl. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!