Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan csinálnátok?

Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Pesten vagyok én meg a hugom. El akarunk menni pécsre ,mert lesz ott egy program,ami már rég érdekel minket,de mivel 23:00 kor van vége esélytelen hogy vissza tudjunk jönni,mert lekéssük az utolsó buszokat.

A szüleink el se engednek( amúgy színte sehova se ezért max barátokhoz,de ezért már vagy néha csinállok olyat,hogy nem mondom meg hova megyek) most is erre készülünk,és elmegyünk Pécsbe,de már csak másnap tudunk visszajönni.

A telefont,is valahogy tölteni kéne,és mit lehet egész este csinálni? Mi úgy terveztük,hogy várost nézünk max ha vége az előadásnak. Egyszer csináltunk ilyet akkor Sopronba mentünk,de volt egy két zökkenő. Aki csinált már ilyet,vagy tervez,az hogy tervezné meg?


2018. aug. 2. 10:49
 1/3 Seba@seba válasza:
szerintem ilyet ne csinálj ,mert veszélyes az út is , és nagyon fognak aggódni a szüleid
2018. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem is fognak tudni rolla. Egyszer mentem így el,csak lemerűkta telefon az volt a baj, meg alig bírtam ébren maradni este. Azt hátha valaki aki ezt is megoldotta csak kíváncsilennék hogy csinálta
2018. aug. 2. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Válaszom csak a telefon töltésére írom: külső akkumulátor, más elnevezésekkel vésztöltő, vagy power bank.
2018. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!