Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek átvertek? Posta.

Szerintetek átvertek? Posta.

Figyelt kérdés
Voltam most a postán feladni egy Eleaf Ijust X et, először a nő azt mondta, hogy 1550 kicsit sokkaltam, és azt mondta, hogy azért ennyi, mert házhoz viszi a postás, mondtam, hogy akkor maradjon a Postán, azt mondta, hogy 860. de neten 500 valamennyi, azt mondta, hogy mivel 2centinél nagyobb csak ajánlottan tudja feladni, és nem tudja csomagként. Szerintetek?

2018. aug. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
1500 vagy 800FT. Nem mindegy?
2018. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eltaláltad!:) és a kérdésre sem válaszoltál, egyszerűen mester vagy.:D
2018. aug. 3. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy átvert. Az 1550ft, a legkisebb csomagdíj. Csomagkent egyebkent, inkabb azert nem mehetett szerintem, mert túl kicsi. Ajanlott level díja meg, a "közönseges" levélpostai küldemény súlydíjából,plusz a 320ft- os "ajánlott díjból" áll: [link]
2018. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a kb.500 ft, amiről olvastál,alighanem csak a súlydíj volt, de arra rájött még a 320ft- os ajanlott díj.
2018. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!