Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Örök élet? Már régóta leakarta...

Örök élet? Már régóta leakartam írni, de nem volt bátorságom.

Figyelt kérdés

Mit tegyek???

Már régóta leakartam írni, de nem volt bátorságom.

Sajnos a mamám már jó rég óta Jehova :/

Viszont 8-9 évesen mikor nála voltam, megváltozott az életem.

Tanította a "Bibliát", amivel addig nem is volt gond,míg az örök életről ( és hasonlókról ) volt szó ( ami nagyon belém égett ).

Lehet h csak velem történhetett ilyen?!

Szóval mikor mélyebben belemerültünk, volt szó arról h mi lesz az után mi után meghalunk, meg az örök életről.

Akkoriban ( 8-9 évesen ) még úgy nem filozofálgattam ezen az egészen ( viszont később igen ).

Számomra az örök élet "felfoghatatlan". ( Lehet h nem tudom úgy átadni, mint ahogy ezt az egészet én megélem, de próbálkozom. ) És ég arról is szó volt h mi lesz velünk azután ha meghalunk ( vki a "pokolra" vki a "menybe" kerül ). Viszont mikor ezen gondolkodom, filozofálgatok (nagyrészt esténkét), olyan mintha csak az ezek mennek át az agyamon ( ami olyan hatást vált ki, mintha elájulnék ). Így összegezve, nem tudom mit csináljak, h ez ne jöjjön elő?!


2018. aug. 9. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
verd a fejed a falba addig amíg ki nem vered belőle a sok marhaságot. ezek alapján amit leírtál hülyébb már úgyse leszel tőle.
2018. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira szar... :'(
2018. szept. 22. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!