Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ha a...

Hogyan dolgozzam fel ha a macskámat megmérgezték? Tegnap halt meg 9:35 kor nem tudom feldolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kezdett el furcsán viselkedni úgy este környékén mikor ki engedtem nem azt tette amit szokott simán lassan ki vonszolta magát utána csak feküdt és feküdt felemeltem és azt tehettem amit tettem ő csak azért is feküdt. Utána ki mentem tegnap hozzájuk megetetni erre a kis pofiján hányás szerű sárga folt volt de nagyon rosszul nézett ki jól van fel vittem a teraszra oszt ott csak rángatózott folyamatosan utána próbáltam kis vizecskét adni de rosszabbodott és végül 9:35 kor elhunyt próbáltuk meg menteni adtunk tejes kalciumot de mondtam anyának ne tejet mert az gyorsítja a halálát jól van azért is nyelt de végül meghalt és nem tudom feldolgozni de ha megtudom melyik szemét ember volt én úgy végzek vele ahogy ő vele csak ő kegyetlenül kapja vissza!! és jól felpofozom (ja és későn jöttek ki az állatorvosok :( )
2018. aug. 16. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Danika4444, végül sikerült puskázni, meg a sorozatokkal kapcsolatos dolgai is megoldódtak?

Minden kérdésed hülyeség, s mindegyik helyesírása nagyon rossz.

Sajnálom a macskádat. Igen, vannak rossz emberek. Ez van.

Viszont az állat megdöglik, elpusztul stb., ember hal meg csak.

Az órádat lested, mikor döglik meg? Nekem beteges, hogy ezt a 9:35-ötöt többször is emlegeted.

Lépj túl rajta, lesz másik.

2018. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Brühühü, kinyírták Danika macskájááááát! Brühühü!
2018. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok csak beszólogatni tudtok meg hülyeségeket írni akkor ha veletek lenne ilyen nem szólnátok be!!!
2018. aug. 16. 12:20
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Mivel megmérgezték ezért én nem dolgoznám fel.


De először meg kell nyúzni, utána a belső szerveket eltávolítani, majd szétkapni és kicsontozni.


Aztán lehet rögtön elkészíteni vagy mehet a fagyasztóba.

2018. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudjátok csak beszólogatni tudtok meg hülyeségeket írni akkor ha veletek lenne ilyen nem szólnátok be!!!


Három kutyám pusztult el. De nem zokogtam értük, meg nem írtam ki kérdést róluk.

2018. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Csak egy kis segítség: aki megmérgezte a macskád, nyugodtan b**zd pofán egy téglával!
2018. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben az lesz ha meg tudom ki tette vele
2018. aug. 16. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvos látta? akkor honnan veszed, hogy megmérgezték? Honnan tudod, hogy miben pusztult el? Honnan tudod, hogy valaki szándékosan tette (ha egyáltalán valóban mérgezésről van szó) és nem a cica evett meg valamit amit talált?


Sajnálom hogy elvesztetted, idővel jobb lesz. Csak annyi, hogy legközelebb, (ha ne-adj-Isten) hasonló tüneteket látsz egy háziállaton akkor ne adj neki semmit, hanem hívd ki az állatorvost, vagy vidd el hozzá az állatot. Ő tudja mi a gond, és mit lehet tenni. A tej nem "gyógyital".

2018. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két dologra hívnám fel e figyelmedet:

Az önbíráskodás bűncselekmény, ha megütöd a másikat, akkor bíróság előtt kell felelned.

Akkor is, ha be tudod bizonyítani, hogy ő volt.

2018. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben de akkor ő meg meg úszhatja?? És mellesleg akkor ha ő volt akkor a hajánál fogva cibálom szét oszt hívom rá a zsarukat állat kínzásért és Köszönöm szépen :(
2018. aug. 16. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!