Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel ha a...

Hogyan dolgozzam fel ha a macskámat megmérgezték? Tegnap halt meg 9:35 kor nem tudom feldolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kezdett el furcsán viselkedni úgy este környékén mikor ki engedtem nem azt tette amit szokott simán lassan ki vonszolta magát utána csak feküdt és feküdt felemeltem és azt tehettem amit tettem ő csak azért is feküdt. Utána ki mentem tegnap hozzájuk megetetni erre a kis pofiján hányás szerű sárga folt volt de nagyon rosszul nézett ki jól van fel vittem a teraszra oszt ott csak rángatózott folyamatosan utána próbáltam kis vizecskét adni de rosszabbodott és végül 9:35 kor elhunyt próbáltuk meg menteni adtunk tejes kalciumot de mondtam anyának ne tejet mert az gyorsítja a halálát jól van azért is nyelt de végül meghalt és nem tudom feldolgozni de ha megtudom melyik szemét ember volt én úgy végzek vele ahogy ő vele csak ő kegyetlenül kapja vissza!! és jól felpofozom (ja és későn jöttek ki az állatorvosok :( )
2018. aug. 16. 11:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Látni látta és ő is azt mondta hogy meg mérgezték
2018. aug. 16. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!