Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak iskola után?...

Mit csináljak iskola után? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A tanulás az ami nálam soha nem ment és nem is fog, Kijártam az általánost 8 évig ugye nem buktam meg 1x sem (viszont a földrajz tanár 1.90 átlaggal engedett át) Középiskolába szoftverfejlesztőnek mentem, azért ezt választottam mert ez az ami csak egy kicsit érdekel a többi akármi egyáltalán nem, ami az egyik álmom hogy filmrendező lehessek csak hát ez így soha nem fog megvalósulni. 9.osztályban "direkt" megbuktam mert megutáltam az egészet és pont holnapután töltöm a 16. születésnapom ezért el tudok menni Felnőttképzésre 2 évesre azon belül is számítógép szerelő/karbantartóira. Ezt megcsinálom 17 és fél évesen elkezdtem a jogsit, 18 évesen már kocsiban is ülhetek. De ugye mivel 16 évesen kezdem ezt el és 2 éves tanfolyam ezért 18 éves koromra már nem lesz iskolám és nem is akarok tanulni. Szóval ezek után mit csináljak? mit kezdjek magammal?
2018. aug. 28. 17:03
 1/6 anonim válasza:
A tanulás most nehéznek tűnhet, de később nagy hasznát veszed az életben. Ha most nem mész vissza a sulidba 12.-ig, akkor az egész életed egy szenvedés, bonyodalom, és keserűség lesz. Ha megvan az érettségi (akátmilyen az eredményed) máris jobban tudsz majd boldogulni. Utána érdemes egyetemre menni, hogy ne érezd azt később, hogy mindenki jobb nálad... Ha egy picikét is gondolkozol, akkor nem hagyod ott a sulit
2018. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy hallom hogy akkor megkeserítettem a saját életem
2018. aug. 28. 17:22
 3/6 anonim válasza:

Nem kell beparázni. Még mindent helyre tudsz hozni.

Van elég bátorságod ahhoz, hogy újra elkezd és tanulj. Hajrá.

2018. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyire bízol bennem, de nem ismersz, soha 1 percet sem tudnék még tanulni
2018. aug. 28. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, hidd el nekem sokkal jobb tanulni mint dolgozni ne légy rabbszolga.
2018. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem pozitivan jött ki az egész,24,vagyok gáz és hőtermelő berendezés szerelő vagyok Ausztraba,szakmunkást végeztem el utána egy szakmai ráépülőst,(2év) utána dolgozni mentem Magyarországon,hogy betanuljak a szakmába,otthon se kerestem rosszul vidékiként egy holdingnál(256e netto) de amiota kint vagyok sokkal jobb minden,nincs tipikus magyar mentalitas,hogy mindenki negativ meg diploma nelkul luzer vagy,3 ezer euro korul keresek,szereto baratnom van,sok baratom legtobb mernok,szoval te dontesed,elkepzelesed ,hogy mit tudsz kihozni magadbol,sok sikert
2018. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!