Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár nap múlva végzek raktáros/...

Pár nap múlva végzek raktáros/targoncás OKJ-s tanfolyamon és a hatvani Bosch-ba mennék dolgozni, mint targoncás. Ezért érdekelne minden, amit a hatvaniról tudtok! Munkahelyi körülmények, fizetés, stb?

Figyelt kérdés
Bővebben: Szeptember 4-én vizsgázom raktárosból és fejezem be a 3 hónapos tanfolyamot. Célomnak jelenleg a hatvani Bosch-t tűztem ki. Tudok egyet s mást róla, habár azért meghallgatnék még tanácsokat/véleményeket, de inkább aki ott dolgozik/dolgozott, annak a tapasztalata érdekelne. A tanfolyam kezdetekor azt mondták, hogy a hatvani Bosch-ban a targoncás jól keres, ez egyfajta ajánlás volt szerintem. Pár hónappal ezelőtt volt egy szórólap, amin a hatvani Bosch-ba kerestek operátorokat nettó 180-200E forintos bérért. A tanfolyamon azt mondták, hogy ott a targoncás 220-240E forintot megtud keresni nettóban úgy, hogy nem szakad meg a munkától. Ebből azt szűrtem le (mármint a szórólapból), hogy ez a fizetés tényleg reális lehet. Igazából ilyen téren makacs vagyok, tehát engem nem fog befolyásolni a válasz, legyen az negatív,de szívesen meghallgatom az észrevételeket. Tudom jól, hogy még csak pályakezdő leszek, meg minden és aki már ott dolgozik sok ideje, tapasztalt, stb. az keres ilyen kategóriában szerintem, de én csak azt mondtam el, amit én gondolok jelenleg. (Azért kérdezek meg ilyesmit, mert szeretnék biztosra menni.) Gondolom majd (ha egyáltalán) jön olyan válasz, hogy ez nem is így van vagy ha ezt már tudod, akkor minek kérdezed meg, stb. Kíváncsiság. Valaki sokallja ezt a fizetést? Én az operátorihoz viszonyítottam és mivel ez szakma, ebből adódóan gondoltam, hogy ez tényleg reális lehet, na de mindegy. Várom a válaszokat és kérlek titeket ne pár szóval, hanem regénnyel válaszoljatok. Amúgy 19/F.

#pályakezdő #Hatvan #Bosch #targonca #targoncavezető #raktáros targoncás #fizetés a bosch-ban #bosch tapasztalatok #bosch vélemények
2018. szept. 1. 20:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sikerült mindent megvitatnunk! :D Viszont kívánok neked is sok sikert az életben, és a Bosch-hoz is! Nem rossz hely szerintem, és ha bekerülsz az egy stabil munkahely lesz. Én is köszönöm a Te válaszaid! Minden jót, szia! :)
2018. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!