Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Repulo lampas Nem veszelyes...

Repulo lampas Nem veszelyes felengedni?

Figyelt kérdés
Vettem ma 1 repulolampast es ma este felszeretnem engedni de nem veszelyes a mecses miatt?

2018. szept. 14. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

De, NAGYON!


Jelenleg minden ki van száradva mint a sivatag, vagyis ha a mécses égő állapotban ér földet, akkor nagy tüzet okozhat.


Egyébként Magyarországon illegális. Persze ettől függetlenül nagyon szép, de ha fel akarod engedni akkor várj vele amíg lesz néhány esősebb nap.

2018. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen lehet kapni elektromos mécsest. Egy kicsi, pislákoló fénnyel világító LED van benne, és ha mécsestartóba teszed, pont úgy néz ki, mintha igazi mécses lenne. Hőt nem termel, gombelemmel működik, teljesen veszélytelen. Valódi mécsessel viszont tényleg ne csináld, BAROMI veszélyes.
2018. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tilos, mert veszélyes! Magyarországon elvileg árusítani sem lehet!
2018. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
Sajnos, nem tudom linkelni, de valamelyik fail-videóban láttam olyat, hogy egy -- emlékeim szerint pont magyar -- társaságnak sikerült így felgyújtania valamit. A visongatás és b+ezés sokat levont a dolog romantikájából.
2018. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam a LED-es mecsesre de attol nem emelkedne fel
2018. szept. 15. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Jogos, ezt kihagytam a képletből, hogy pont a hőtől emelkedik föl. :P

Esetleg akkor héliumos lufi + elektromos mécses. Biztos meg lehet csinálni szépre házilag is.

2018. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!