Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit megfejelek teljes...

ThisIsNotHuman kérdése:

Ha valakit megfejelek teljes eröböl aki alacsonyabb nálam az 100% összeesik avgy fájni fog neki?

Figyelt kérdés

Ha valakot megfejelek teljes erőmből akkor az ösdze fog esni? Elájulni nem csak ösdzeesik a földre? Kb fél éve kezdtem el konditerembe járni és az osztályomban én vagyok a legerősebb a lányok közül és vagy a 2. Vagy a3. Legerősebb az egész osztálybol

Ha egy nálam alacsonyabbat megfejelek annak lessz valami komolyabb baja? Ha mondjuk kézilabdázik kb 6 éve akkor erősebbet üt nálam úgy hogy gépeken 20-25 kg al kézileg meg 5 kilókkal súlyzózom? Erősebb lennék nála? Elég erős csontozatom van



2018. szept. 17. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejelj csak le nálad kissebbeket, attól leszel igazán nagylány. Előfordulhat, hogy agyrázkódást, koponyaűri verzést, agyhalált, kómát vagy egyéb komoly, maradandó sérülést okozol. Nagyon büszke lehetsz majd magadra. Ilyenkor mindig eszembe jut a két hülye kis pi.sa, aki tavaly megvert egy másik lányt, aztán abból rendőrségi ügy lett. Az egyik öngyilkos lett, mert félt a fiatalkorúak börtönétől, ami - halkan megsúgom - sokkal keményebb, mint a felnőttkoruaké. Szóval keménykedj csak, de aztán akkor is legyél ilyen kemény, amikor megmérnek. Ott bent aztán majd hasznodra válik, hogy ugrabugrálsz néhány dekàval.
2018. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ebből láthatod, hogy mennyire komolyan veszik egyes szülők, ha a magadfajta kis kretének izomznak...

2018. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak feltettem egy kérdést nyugi, soha nem tudnék senkit sem bántani, csak érdekel hogy mi történne és melyik fél lenne erősebb :D
2018. szept. 17. 16:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből az emberre rontani, szerintem ha valaki meg akar verni valakit, az nem kérdez hanem megteszi, csak kíváncsi vagyok mennyire számítanak ezek a dolgok :)
2018. szept. 17. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó-jó, akkor bocs, de ilyenkor egyből kijön az emberből az önkéntes igazságosztó. :D
2018. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nincs jó-jó bocs.... Aki ilyen kérdést tesz fel, annak oka van. Senki nem kérdez csak úgy, mert véletlen elképzelte, mi lenne,ha...
2018. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 kilóval xDD te nemigen versz szét nagyon senkit hallod. lányként meg mit keménykedsz?
2018. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Semmit nem számít hogy kondizol.

A küzdősport ami számít egy verekedésben. A kondi csak akkor ha mellette küzdősportolsz.

Amúgy a küzdősportok után a kézilabdát mondják a legkeményebbnek, szóval ne igazán kötözködj vele.


Szóval ha verekedés a cél akkor kondi mellé tegyél be küzdősportot, vagy verekedj sokat.

2018. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem verekedés a cél, nem szeretem a konfliktusokat... ez csak egy kérdés :D
2018. szept. 18. 14:55
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. szept. 18. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!