Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak én szánom az ilyen...

Csak én szánom az ilyen embereket? Van a terembe egy srác, szép eredményeket hozott 4 versenyen. Van 4-6 rajongója, aki ennek hatására elkezdett koxolni, és hirtelen ezek is versenyezni akarnak. Folyt lent.

Figyelt kérdés
Szerintem az ilyen elég gyenge jellem,ha más hatására dönti el,hogy koxol vagy nem. Nem saját elhatározásból. Mit gondoltok?
2017. febr. 22. 14:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

hát ezt most nem tudom hova tenni...

saját elhatározásából koxol, attól hogy az sarkallta erre mert ő is olyan akar lenni, attól még saját elhatározás, vagy esetleg kényszeritette az illető? xd

egyébként személyes véleményem arról aki koxol, hogy ha versenyzik,vagy fitness szférában akar karriert akkor nyilván...focizni se mész mezitláb

de ha valaki csak hobbigyúrós az sose értettem minek koxol

2017. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Szerintem,akiben van annyi akarat,erő,hogy Kathi Béla,Kiss Jenő szintre akar feljutni(kevés az ilyen),az koxoljon. De aki ilyen országos neve sincs bajnojságokon akar indulni,aholy pl 30ból ő a legjobb,aztán országos bajnoknak hiszi magát. Hát az kicsit gáz szerintem :D Kb minden héten vannak ilyen bohóc versenyek. Ergó hiába nyered meg jelentéktelen a presztizse kb... Van benne munka a készülődésben persze. De az eredmény nincs arànyban a belefektetett energiával szerintem l. :) Pont azért,mert már minden boldog boldogtalan,,aki szólúrja magát x hónapja indulhat ilyen bohóc versenyek

..

2017. febr. 22. 14:37
 3/26 anonim ***** válasza:
Na latod. Szerinted.
2017. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2ik. Ez aztán érvelés volt. Aztán most hirtelen düh rohamot ne kapj,és gépeld ki magadból a világot.. ;)
2017. febr. 22. 16:08
 5/26 anonim ***** válasza:
Tök mind1,ő döntése ha neki ez jó akkor csinálja(persze HA TUDJA MIT CSINÁ)L. Mert a kokszosok egy jó része semmit nem tud róla na és ez a gáz. Nem tudják hogy mi az ára,ha tudnák lehet nem csinálnák.
2017. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Béláék is amatőr versenyeket nyertek,pénz nem származott belőle közvetlenül. Mindenkinek maga döntése.
2017. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én csak azon szoktam mosolyogni,mikor mobdják ,hogy ezt is lehet hosszútávon ésszelcsibápni. Úgyh nem halsz bele 30-40 év múpva sem. Ja,szerintem is hormonokon élni lehet még akár + 50 éves is...:)
2017. febr. 22. 16:29
 8/26 anonim ***** válasza:
Túl sok rémisztő (kamu) dolgot olvastok a szteroidokról. Mondjak 10 ezerszer károsabb legális dolgot amit minden boltban megvehetsz?
2017. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
El lehet rajta élni nagyon sokáig. De elolvasnám azt a 10 dolgot :D
2017. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kóla, chips, cigi, alkohol, cukor, liszt, finomított olaj, felvágottak, energia ital, kávé, ketchup, virsli, zacskós leves. stb..,
2017. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!