Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeh a wishről?

Véleményeh a wishről?

Figyelt kérdés

1-2 barátom már rendelt wishről, minden megérkezett. Már több mint 1 éve akarok rendelni, és végre rávettem magam, de 2 hónapja nem érkezett meg, amit rendeltem. Kb. 10 nappal ezelőtt jeleztem a wishnek, hogy nem jött meg, és írták, hogy visszaküldik a pénzt. A pénzt sem küldték vissza. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Ha mások csak annyit írnak a wishnek, hogy nem tetszik élőben a cucc, akkor is visszautalják, de nekem még így sem. Gondolom van egy pár ember, aki szintén ilyen szerencsétlenül járt.

Mit lehet ilyenkor tenni?



2018. szept. 18. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem, csak te vagy ilyen retardált, hogy még a GYK-n sem tudsz keresni.
2018. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hello. Nekem eddig minden megérkezett, ami hívás volt vagy nem időben annak vissza adtak az arat+ Post.

Szó a kártyáról levont teljes összeget visszaútaltak a kartyamra.

A hívás termékről fotó bizonyíték álltál , azonnal penzfisszafuzetes történt.

Csak jó tapasztalatom van. ::)(

2018. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem csak jó élményeim vannak wishről. Két csomag késett eddig de mindkettő csak egy napot, a többi rendelésem előbb érkezett. De olvastam már, hogy valakinek sokat késett. Most rendeltem valamit, ami törötten jött meg, írtam a wishnek és azt írták, hogy október 6-áig visszaküldik a pénzem. Nagyon kedvesek a segítők és wishen minden olyan olcsó. A helyedben nekifutnék még egysze, mert szerintem nagyon jó oldal.
2018. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Buyer Protector. Kb biztonságosabb mint az irl vásárlás.
2018. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már lassan 1 éve rendelek a WIsh-ről különböző kacatokat, nekem eddig negatív tapasztalatom nem volt, ha nem jött meg időben, visszakértem az árát, körülbelül 1 hét alatt meg is érkezett az eredeti számlára (PayPal-re már abban a percben visszaért). Ha hibás/sérült/nem olyan, mit képeken láttál, szintén visszakérem az árát, megbízható az oldal.
2018. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!