Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek megvan Visor "Szerin...

Valakinek megvan Visor "Szerintem - 16 nevű srác" videója?

Figyelt kérdés
Helló! Visor "Szerintem - 16 nevű srác" című videóját keresem már mióta, de eddig nem jártam sok sikerrel. Ez volt az egyik kedvenc videóm tőle, és jó lenne újranézni.

2018. szept. 29. 20:50
 1/1 Uyehara Kiyuzo válasza:

Szia!

Örömmel látom, hogy valaki más is keresi ezt a videót, de sajnos én sem találom... Valószínűleg soha nem fog már előkerülni, hiszen ugye régebben feltörték Visor YouTube csatornáját, majd csinált egy újat, ahova sok videóját feltöltötte. A gond az, hogy pont az Issánról szóló videóit nem töltötte vissza, gondolom nem akart újabb "balhét" kirobbantani. Volt Szolgabalintról és egy Vajksziget7a-ról szóló videója, de ezeket szintén nem találtam meg. Érdemesebb lenne Visorra vagy Laczyra ráírni, hogy nem-e tudja neked elküldeni ezeket a videókat privátba. Visor mégha válaszolna is, akkor szerintem visszautasítana vagy mindketten arra hivatkoznának, hogy nincsenek meg ezek a videók már. De egy próbát megér.

2018. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!