Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha fiús lány vagyok?

Fight230 kérdése:

Az baj ha fiús lány vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben lányosabb voltam de 1-2éve teljesen fiús lettem tehát nem azt mondom h,nem sminkelem magam mert igen csak nagyon szolidan.Meg a fiús dolgok érdekelnek pl:szabadidőmben hobbiként Drónozok,xboxozok,meg néha szoktam horgászni Sportba is a küzdősportok kötnek le pl most boxolok és nagyon imádom és céljaim is vannak!!szval szerintetek ez baj h,ilyen vagyok?
2018. szept. 30. 18:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én is elég fiús vagyok, metált hallgatok, fiúsabb ruhákban járok. Szerintem nincs ezzel semmi baj, sőt, a fiú haverom szerint a fiús lányok aranyosak ^-^
2018. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Semmi baj nincs azzal, ha fiús dolgokat szeretsz csinálni, csak figyelj közben arra, hogy a kinézeted és az öltözeted legyen nőies.
2018. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Miért kéne figyelnie a nőies öltözetre? Ezt valami törvény írja elő? Nehogy már bárki meg akarja mondani, hogy ki hogy öltözzön. Nem a középkorban élünk, basszki.


És kérdező: miért lenne baj? Kinek lenne baj? Mi köze hozzá bárkinek? Úgy élj, ahogy jól érzed magad. Ne másoknak akarj megfelelni.

2018. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Világ életemben fiús lány voltam. Nem bántam meg, ha újra kezdhetném, akkor is ilyen lennék. :)

Miért baj? Biztos lesz valaki, aki így fogad el: legyen az társ, vagy barát. A többi nem számít. Ahogy neked kényelmes.

((Annak pedig, hogy fiús cipőket kedveltem - most is van bakancsom, edzőcipőm is - az az előnye, hogy a lábad nem lesz deformált, tyúkszemes, görbe. Most számomra különösen fontos, mert a lábára az embernek sokáig szüksége van. DE ez csak egy példa a sok közül.))

2018. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ThisIsNotHuman válasza:
Én full fiús vagyok, szerintem a smink kb élő photoshop, az összes lány ruha csak önmutogatás és stb.. de senkit nem zavar ez a környezetemben
2018. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!