Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tudni ha el szeretnék...

Mit kell tudni ha el szeretnék költözni otthonról?

Figyelt kérdés

Ez nagyon furcsán és rosszul fog hangzani de a következő a helyzet: 18 éves vagyok és semmihez ami háztartással kapcsolatos nem értek. Konkrétan mint egy fogyatékos. Nem tudok főzni, nem tudom milyen tisztítószer mire van, hogyan kell a mosógépet bekapcsolni stb.. Erre még rájön sok ,,apróság” számlák befizetése, mi van ha lebetegszem, valami elromlik stb...


Tudom hogy ez így nagyon rosszul hangzik, de sajnos ez van. Honnan kezdjem, hogyan tanuljam meg ezeket a dolgokat, és esetleg tudtok-e javasolni valamit, segíteni, hogy mire készüljek fel, mit érdemes tudni? Mivel számoljak, amkt magamnak kell megoldani ilyenkor?



2018. okt. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet, hogy tanítsák meg. nem azért de 18 évesen tudni kéne azért, hogy hogyan működik a mosógép. Hogyha nem tudsz nagadról gondoskodni akkor meg ne költözz el. Ennyi
2018. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos. Én is értem hogy ez nem normális és ezen szeretnék változtatni. Ezeket a dolgokat pedig az a baj hogy a szüleimtől nem tudom megkérdezni, mert csak lehülyéznek és nem magyarázzák el, így viszont ez nagyon gáz.

De köszönöm a választ!

2018. okt. 25. 11:25
 3/4 csatrad ***** válasza:

Minden amit boltbol lehet kapni, a csomagolasra ra van irva, hogy mire jo es hogy kell hasznalni. Csak fogd meg olvasd el, raersz nem?

Ami a konyhaban van, azoknak van leirasa, vagy markaneve tipus kodja, ha albiba koltozol a lakotarsak elmondjak, mi hogy mukodik, ha nem akkor keress ra neten ezekre az azonosito szamokra es letoltheted a hasznalati utmutatot.

Fozes nem szamit. kajarendelea es etterem egesz Magyarorszagon megfizetheto, haver evtizedek ota meg egy mikroja sincs a tuzhelyen meg vastagon all a por.

Betegseg, koltozes utan bejelentkezel a helyi dokihoz ha beteg vagy o megmondja mit csinalj es hogyan.

Szamlafizwtesek papirmunka es allami miegymas automatikusan kapsz a lakcimedre levelet amiben le van irva mit kell csinalni, ha a foberlo ezt nem teszi meg csak besetalsz egy kormany ablakhoz es mindent elmondanak.

Elromlik valami csak hivd fel a foberlot vagy irj smst. nem a te dolgod.

2018. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. nov. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!