Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az a nőknek, ha a...

Miért jó az a nőknek, ha a pasi bunkó?

Figyelt kérdés

Én egy eléggé cinikus enyhén,akár bunkónak is nevezhető férfi vagyok.


Ennek ellenére eddig sose volt problémám a csajozás terén.


Egészen két héttel ezelöttig,mikor megismerkedtem egy csinos nővel,azt hittem hogy ő más mint a többi nő,hogy különleges persze tévedtem.Nem volt az ugyanolyan volt mint a többi.


Kedves voltam igyekeztem jó fej lenni( nehezemre esett), szóval igyekeztem "cuki" srác lenni.


Hidegen hagytam lekoptatott furcsa volt nem igazán volt még ilyen élményben részem rosszul is esett.


Utána előjött a cinikus énem ami tetszett neki,többször lemondtam a randinkat utána nem is kerestem és láttam rajta,hogy még inkább kellek neki.


Persze megadtam neki amire vágyik.Azóta se érdeklődök iránta.

Facebookon rám ír néha beszélgetünk,de csak tő mondatokban válaszolok neki.


Szóval miért van az,hogy mikor megjátszom magam és próbálok kedves jó fej lenni akkor az nem kell,mikor pedig magamat adnom a cinikus énemet az már szeretik a nők?



2018. okt. 26. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert rájött hogy ez az igazi önmagad és általában a nők megérzik mikor van amikor a pasi felveszi azt a bizonyos álarcot, és mikor van amikor nem. Én erre már rég rájöttem, és egy időben ki is próbáltam ezt. Én nekem is hasonló a jellemem mint neked, és volt idő amikor cuki srác stílust vettem fel egy csaj miatt, mert ő róla tudtam hogy ilyenekre bukik. Ő akkor nem ismert még engem, én meg tudtam hogy ő milyen mert az unokatesóm csoporttársa volt a csaj, és jól ismerte. Persze a csajnak nem igazán jött be ez a cukiságom, és akkor amikor őt hagyni kezdtem, és ismerkedtem egy másik csajjal, de vele inkább csak haverkodtam, nem akartam felszedni meg semmi, de akkor önmagam adtam, és az a csaj egyből érdeklődni kezdett irántam, és későbbiekben megmondta a szemembe hogy ő csak azért nem akar velem összejönni, és azért nem bízik meg bennem száz százalékosan, mert az első benyomásom alapján észrevette hogy nem vagyok vele őszinte, és utólag ez számára be is bizonyosodott.

Azt elmondom neked hogy a nőknek nem a bunkó pasik kellenek, hanem azok akik őszinték, és nem leplezik igazi énjüket. Meg a bunkóság és bunkóság közt is vannak különbségek, nem mindegy ki milyen mértékben bunkó. Ha néha teszel vicceskedve pár ilyen beszólást, meg úgy alapból olyan a stílusod hogy nem bántó jellegű akkor azzal még nem vagy bunkó. De ha olyan vagy aki mindig beszól, megalázza, sértegeti ami már a vicceskedésbe sem fér bele az már tényleg bunkóság tud lenni.

2018. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férfias dominánsnak tartják.
2018. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ajánlom a bunkó vagyok így hódítokat 😂😂
2018. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!