Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érzem meg fogom ölni magam,...

Érzem meg fogom ölni magam, gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Rövid és tömören leírom az életem kis részét nem mintha bárkit is érdekelne. Már óvodá korom óta önbizalomhiányom van, sosem beszéltem senkivel sem. Asztmám miatt pedig kórházban töltöttem rengeteg időt ahol ajánlottak valami sportot ha jól emlékszem, ennek ellenére szüleim sose irattak be sehova pedig olyan jólett volna hátha ott már mertem volna beszélni valami közös téma. Az egész életem bánom ez a szorongás már 3 éve tart egyedül halok meg á, nemtudom hogy hogyan kell másoknak beszélni az érzéseimről. A sok szorongás miatt úgy érzem agyvérzést kapok, a szivem olyan mintha nem működne megfelelőe. Már dolgoznom kéne,de nem igazán merek beszélni és úgy érzem akkor annyira se lenne életem mint eddig volt(az is csak otthoni sorozat és játékokból ált) bevallom teljesen feladtam ez az egész nem való nekem. Nem tudom minek vagyok

2018. nov. 8. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Az hogy kövér is vagyok még többet ront a helyzeten. Ráadásul érzékeny nem is tudom hogy fárfinek lehet e engem nevezni ezek után. Bocs ha van valami írási hiba kicsik a gombok a telefonomon.
2018. nov. 8. 20:38
 2/7 anonim válasza:
Kicsit én is hasonló vagyok :) introvertált szorongós
2018. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mi teszel ez ellen?
2018. nov. 8. 20:47
 4/7 anonim válasza:
62%
Az introvertáltak JOBBAK az extrovertált genetikai hulladékoknál.
2018. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan is van neked hogy elszorul a szíved ilyenkor levegővétel is elakad
2018. nov. 8. 20:50
 6/7 anonim válasza:
Most amit írtelen látok de ez egyetemes dolog .. Élet cél meghatározás .. javaslok egy mbti személyiség tesztet ,hogy jobban megismerd önmagad s megismerd életcélod.Ami nagyon nagyon fontos a tudatosság ami az élet minden területét átkel hassa az légzéstől az étkezésen át a varázsgomba termesztésig mindent.Ne legyenek kétségeid legyen hite.A sport az nagyon sokat javítana az életminőségeden plusz helyes étrend ami fontos az agynak ami kihat közérzetedre... Aztán nagyon sok minden van ami segít csak csinálni kell mondjuk ez a legfontosabb ... de csak sorjában ..
2018. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es:

elmondanád mi az introvertráltság előnye és/vagy az extrovertság hátránya?

mert én introvertált vagyok és utálom ezt

2018. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!