Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy ilyen felkéré...

Hogyan lehet egy ilyen felkérést udvariasan visszautasítani?

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy meleg társkeresőn, és mindig kapok perverz kéréseket, de ez eddig mindent vitt! Egy férfi felajánlott ezer frankot azért, hogy lepisiljem két laptopját. Egy McDonsald'sban találkoznánk, s a vécében kellene elintéznem. Hogy lehet egy ilyen ajánlatot visszautasítani anélkül, hpgy bunkónak tartson?


18F



2018. nov. 13. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod hogy már kiskorod óta rettegsz a bohócoktól.
2018. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, az igaz, hogy van, aki ilyesmire izgul. Ennél olvastam már durvább dolgokat is - vagy csak számomra meghökkentő -, de ez mindenki magánügye, hogy mi az ingerküszöbe, meg a gyönyörforrása...

Véleményem szerint a legegyszerűbb talán a "kösz, de kösz nem", vagy ehhez hasonló válasz. Hiszen csak az az igazi

a szexben is - és az nem tekintendő perverziónak -, amit mindkét fél akar, és örömet okoz. Téged ez zavarba hoz, kellemetlenül érint, nem akarod, tehát mondj akkor rá nemet.


Egyébként, lehet, hogy valaki majd megjelöl, hogy ezt a kérdést a Homoszexualitás kategóriába kellett volna tenni. Én azért megpróbáltam itt is a legjobb tudásom szerint válaszolni. :)

2018. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
64%

neeeee :D ez most komoly? :D

hogy izgulhat fel valaki arra, hogy lepisid a laptopját?????? egy elektromos cuccot :D és tönkremegy majd a pisitől :D képzeld el a szitut h beviszi a szervízbe és érezni a h*gy szagot rajta xd

2018. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!