Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vélemélyetek a budapesti...

Mi a vélemélyetek a budapesti Szinyei Merse Pál gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerettem.


2011-ben érettségiztem. Arról az időről tudok írni.


Nagyon jó iskola, színvonalas az oktatás, évente rendeznek versenyeket és a nyerteseit tanulmányi kirándulásra viszik, indítanak szakköröket, amik különböző versenyeken vesznek részt, a fakultációk tényleg segítenek abba, hogy megcsináld az emeltszintű érettségit. Mindenféle túra, kirándulás, tábor van szervezve.


A tanárok kedvesek, aranyosak. Vannak mindenféle programok iskolán belül is (rendezvények, bulik, stb). Ott vannak a Szinyeis diáknapok


stb stb

2018. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 klopusz ***** válasza:
69%

Lányom most ott végzős.


Saját tapasztalatunk alapján, ha normális iskolába szeretnél járni, SEMMIKÉPPEN ne menj a Színyeibe.

2018. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. első voltam. Kérlek, megindokolnád miért? Nem kötözködnék, csak érdekel, milyen most ott a helyzet, mert én tényleg imádtam oda járni; de az 7 éve volt, azóta, ahogy a hozzászólásod is mutatja, változhattak a dolgok.
2018. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

2017-ben végeztem a Szinyeiben és én is csak az első válaszoló szavaival tudok egyetérteni.

Viszont a második válaszoló indoklását én is szívesen elolvasnám :)

2019. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%

Oda jártam és tavaly végeztem. Az oktatás nem színvonalasabb mint máshol. Ugyanúgy attól függ a bizonyítvány és a segítség hogy tanár kedvence vagy e. A közösségről csak annyit és kiemelem hogy tisztelet a kivételnek, de műkörmös proletár póthajas társaság. A lányok r.ibancok és úgy is viselkednek. Ha nem olvadsz be szinte teljesen akkor kicsinálnak. A fiúk cigiznek drogoztak de ez biztos a többi suliban is így van.

Mivel belvárosi gimiről van szó ezért elsősorban az olyan népek jelentkeznek oda. Ízelítő a nevekből. Ráchel, lúcia, milla, renató

2019. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom mi baja az elottem levonek a sulival, de en most mentem oda es nekem nagyon tetszik
2019. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!