Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szóljak a tanàromnak,...

Hogy szóljak a tanàromnak, hogy megjött és nem tudok úszni?

Figyelt kérdés
A tanàrunk (nő)nem egy kedves személy.Szerintetek meg fogja érteni egyàltalàn?vagy ez nem is ciki,csak én gondolom túl?

2018. nov. 20. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Pont így.
2018. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha női tanár - legyen bármennyire nem kedves - meg kell értenie, hogy amíg tart a ciklusod, nem úszhatsz. Egyébként ha férfi lenne, akkor is ez a helyzet, de nőként ezt magától is tudnia kell.

Nyugodtan mondd csak meg, hogy meg jött a mensid, és nem úszhatsz. Pássz. Nem ciki, és ne gondold túl. :)

2018. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ne mondj neki semmit se, csak ugorj bele a vizbe és kezd el fulladozni, abból csak leesik neki, hogy nem tudsz úszni...
2018. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát nekünk férfi van, hihetetlen jófej

Tavasszal jártunk, kb 10 hétig,az elején leszögezte hogy nyilván nem fogja számon tartani hogy mikor menstruál,megbízik bennünk, de ha valaki már 3.hete nincs akk az kicsit gyanús

Na mindegy

Nekem 2x volt ezalatt meg

Egyszer suli után ráírtam,hogy

Holnap nem tudok menni úszni, visszakérdezett, hogy miért?(nacsesszemeg vajon miert?😂)

Írtam neki hogy hát tetszik tudni hív a természet(igen,tudom hogy nen erre mindják,de nem baj)

És monsta hogy jo persze😁

Masodszor meg csak odamentem hozzá és mindtam hogy nem biztos hogy megyek holnap úszni,meglátjuk mit alkot a természet😂

Nyilvan ez most neked nem segít, csak gondoltan itthagyom✌

2018. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigyél váltóruhát amúgy , valami csere-rövidgatyát, amivel bent ülhetsz az uszodában a padon.
2018. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!