Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tragus piercing? Mennyi idő a...

Tragus piercing? Mennyi idő a gyógyulása? Többi lent

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogy a tragusnak menyi idő mire begyógyul? írnátok tapasztalatokat? a szúrás mennyire fáj?

nagyon szeretnék egyet a fájdalom nem tántorít el. volt egy helixem is de lőtték és sajnos ki kellett vennem.



2018. nov. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
2-24 hónap. A szúrás nem vészes, de a gyógyulási idő hosszú, bár nem annyira macarás, mint a helix, mivel ez belül van, így kevesebb behatás is éri, de kívülről, főleg éjjel a haj remekül szeret rátekeredni, amitől begyullad reggelre. Az első hónapban rendkívül nagy odafigyelést igényel, de 2. hónap után már általában megmarad. Vadhús és keloid kialakulás esélye magas, így a kezelése is hosszú. Nekem sajnos egyik fülem sem bírta ki, akármennyire is figyeltem rá és kezeltem. Sajnos a porcos ékszerek ilyenek. De én személy szerint roppantul imádom.
2018. nov. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem pár napja lett tragusom, a szemem sem rebbent amikor betették. Most kicsit bajban vagyok vele mert fújom minden nap Octenisepttel de ennek ellenére piros, gyulladt. Pedig a hajam is folyton mosom. Régebben volt már porcos fülbevalóm, az hónapokig gyógyult, azt is folyton fertőtlenítettem mégsem akart javulni. Aztán egyszer csak gondolt egyet és meggyógyult, 10 év után vettem ki.
2018. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!