Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tragus piercing? Mennyi a...

Tragus piercing? Mennyi a gyógyulási idő? Többi lent.

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék egy tragust. mennyi ennek a piercingnek a gyógyulási ideje? mekkora a fájdalom? személyes tapasztalatokat írnátok?

a fájdalom nem tartana vissza ettől. tudom, hogy vannak ilyen vagy hasonló kérdések de szeretném, ha nekem is válaszolnátok könnyebb lenne dönteni. (volt helixem lőtték ki kellett vennem)


másik kérdés néhány hónapja lövettem egy fülbevalót (jobb fül 3 fulbevaló benne) érte a porcot nem akar gyógyulni néha jobb aztán fáj megint. ha kiveszem az ékszert görcsöt érzek a fülemben. Mi lehet ez? nem vészes csak zavaró hogy ott van és nem gyógyul. köszönöm ha válaszoltok



2018. nov. 21. 20:44
 1/3 Metionin ***** válasza:

Nekem inkább ilyen feszítő érzés volt amikor szúrták. Úgy egy hétig kellemetlen volt rajta aludni és amikor mozgattam kezelésnél de az sem volt rendes fájdalom.

A másik fülesedet illetően, ne vedd ki az ékszert hanem vegyél a patikában hidrogén peroxidot és azzal pezsegtesd pár napig, utána napi 2-3 alkalommal fújkáld octenisepttel.

2018. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Octenisept van otthon azzal fújkálom de még nem látok változást.
2018. nov. 22. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy lőtték. Nem szabad lövetni, csak szúratni, főleg, ha porcról van szó. A lövetésnél sokkal jobban sérül a szövet, nem is csoda, ha fáj, meg nem akar gyógyulni.
2018. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!