Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan rendeljek gitárt?

Dori445 kérdése:

Honnan rendeljek gitárt?

Figyelt kérdés
Mivel már kinőttem az előző gitáromat(gyerek méret) ezért gondoltuk hogy kéne rendelni,de viszont nem tudjuk honnan.Felnőtt gitár kellene nekem c: Esteleg tudtok olyan boltokat/oldalakat ami megbízható és kifejezetten hangszer bol, ahonnan tudunk egy klasszikus felnőtt gitárt rendelni? Nagyon fontos!

2018. nov. 24. 10:20
 1/3 Mojjo ***** válasza:

[link]

[link]


Nagyon megbízható bolt mindkettő, kifejezetten klasszikus gitárokra szakosodtak és házhoz is szállítanak. Ezeknél jobbat Magyarországon nem fogsz találni.

2018. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Ehh, a címek helyesen:

[link]

és

[link]


Sorry.

2018. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És szerintem célszerű bemenni. Mindkét helyen jártam többször is. A Segoviából van az én hangszerem is (Ramirez). Hozzáértők, kedvesek, és ki lehet próbálni a hangszereket. Segítenek is a választásban.
2018. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!